Drodzy mieszkańcy Skierniewic!
listopada

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do współtworzenia wystawy fotograficznej „Życie codzienne skierniewiczan z II połowy XX wieku”.
Poszukujemy fotografii odzwierciedlających klimat Skierniewic z II połowy XX w. Mogą to być zdjęcia z rodzinnego spaceru po mieście, pikniku w parku, dziecięcych zabaw na podwórku.
Prosimy osoby, które posiadają w swoich zbiorach zdjęcia ze wspomnianego okresu o przyniesienie ich lub przysłanie do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a do 30 grudnia 2011 r.
Fotografie prosimy opatrzyć imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu kontaktowego i w miarę możliwości opisem osób, sytuacji i miejsc przedstawionych na zdjęciu.

Radka Trestikova
Osiem