Bezdroża, lodowce i rum. Wędrówki po Ameryce Łacińskiej, promocja książki Joanny Morea

14 grudnia 2011 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skierniewicach odbył się niezwykły wieczór z Joanną Morea i jej podróżą przez Amerykę Południową. Były slajdy, opowieści i rozmowy z podróżniczką, która jest znana nie tylko jako autorka promowanej książki, ale przede wszystkim jest uznaną wokalistką jazzową i smoothjazzową.
Po spotkaniu można było kupić książkę  Bezdroża, lodowce i rum. Wędrówki po Ameryce Łacińskiej oraz zdobyć autograf naszego gościa.

Joanna Morea, wokalistka i flecistka, autorka tekstów, kompozytorka, aranżerka, absolwentka Królewskiego Konserwatorium w Brukseli, pedagog.
Podróże to jej hobby, wielka pasja i fascynacja. Najchętniej wędruje z plecakiem. Ma za sobą wiele krótkich wypraw, rejsów morskich, jak również dwuletnią podróż dookoła świata.

"Nie gonię za przygodą, pragnę odkrywać znikające piękno ziemi i różnorodność kultur, a to warte jest wielu wyrzeczeń" - twierdzi.

Bezdroża, lodowce i rum. Wędrówki po Ameryce Łacińskiej to wspomnienia z amerykańskiego etapu dwuletniej podróży dookoła świata. To wgląd w niecodzienne życie wędrującej po świecie zapalonej podróżniczki i jej męża. To także alternatywa podróżnicza dla odważnych, którzy nie chcą korzystać ze standardowych ofert biur podróży.