Spotkanie z Darkiem Foksem w MBP w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Reymonta w Skierniewicach i Wydawnictwo Raymond Q. zapraszają na spotkanie z Darkiem Foksem i Jerzym Jarniewiczem. Okazją do rozmowy o buncie, dywersji i literaturze będzie premiera książki „Café Spitfire” Foksa.

Zapraszamy 21 maja 2019 r. o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a
Na miejscu będzie można nabyć książki Wydawnictwa Raymond Q.

Gra miejska - zapraszamy :)
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach gorąco zaprasza do udziału w grze miejskiej "Wespół w zespół”
Gra odbędzie się 18 maja 2019 r. w godzinach 16.00 - 20.00
Do zabawy zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych
Drużyny można rejestrować do 14 maja 2019 r. we wszystkich placówkach MBP

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem:)

Gra "Zespól w zespół" odbędzie się w ramach projektu #międzynami współfinansowanego przez MKiDN.

Wernisaż wystawy artystów ze Specjalego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy artystów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Skierniewicach.

Zapraszamy 15 maja 2019 r. o godz. 11.00 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Wernisaż odbędzie się w ramach projektu #międzyanmi wspołfinansowanego przez MKiDN.

Spotkanie z Piotrem Milewskim w MBP w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z dziennikarzem i pisarzem Piotrem Milewskim.

Zapraszamy 7 maja o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a. Spotkanie poprowadzi Kazio Staszewski.

Uwaga!
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach informuje o zamieszczeniu Uchwały Nr VII/52/2019 Rady Miasta Skierniewice z 25 kwietnia 2019 roku w sprawie zamiaru likwidacji Filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach w zakładce O bibliotece (BIP; Ogłoszenia)

Konkurs internetowy MBP w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z projektem #międzynami (dofinansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego).

Kto sformułował koncepcję przepływu (Flow)

Odpowiedź na pytanie prosimy przesłać na adres konkursy@mbp.skierniewice.pl

Prosimy o podanie imienia i nazwiska jak również numeru telefonu.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Spotkanie z psycholożką Agnieszką Ancerowicz w MBP w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z psycholożką Agnieszką Ancerowicz "Co nam przeszkadza dogadać się z własnymi dziećmi? O trudzie rodzicielskim i propozycjach pomocy".

Zapraszamy 17 maja o godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy Mszczonowskiej 43 a.

Konferencja #biblioteka
maja

Biblioteka Pedagogiczna w Skierniewicach, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach i Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Reymonta w Skierniewicach zapraszają 10 maja na konferencję „#biblioteka”.
Konferencja organizowana jest w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek. Więcej informacji i zgłoszenia na stronie: http://bpskierniewice.pl/konf_biblioteka_zglo.html

Konkurs internetowy MBP w Skierniewicach
kwietnia

Prosimy podać imiona i nazwiska autorów książki "A może nie ma się czego bać. Jak zamienic lęk w ciekawość".

Odpowiedź na pytanie prosimy przesłać na adres konkursy@mbp.skierniewice.pl

Prosimy o podanie imienia i nazwiska jak również numeru telefonu.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Jednoaktówka Cervantesa w MBP w Skierniewicach
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach i Grupa Teatralna Banana Perwers, na co dzień działająca przy skierniewickim Klubie Oaza, zapraszają na jednoaktówkę Cervantesa „Stary zazdrośnik”. Zapraszamy 23 kwietnia 2019 r. o godz. 18 na Mszczonowską 43 a.

Magdalena Witkiewicz
Jeszcze się kiedyś spotkamy