Orange dla bibliotek

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Stanisława Reymonta w Skierniewicach po raz kolejny bierze udział w programie „Orange dla bibliotek”. Od Fundacji Orange pozyskaliśmy 11 880,34 zł, które przeznaczymy na edukację oraz popularyzację zwiększenia wykorzystania Internetu przez pracowników i użytkowników Biblioteki.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Stanisława Reymonta w Skierniewicach pozyskała od Fundacji Orange 11 880,34 zł.
Skierniewicka Biblioteka po raz kolejny realizuje program „Orange dla bibliotek”, którego celem jest wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego poprzez zwiększenie dostępu do nowych technologii komunikacyjnych i promocję ich wykorzystania tak, by biblioteki publiczne stały się nowoczesnymi, wielofunkcyjnymi centrami informacyjnymi, kulturalnymi i edukacyjnymi.
Otrzymane środki przeznaczymy na edukację oraz popularyzację zwiększenia wykorzystania Internetu przez pracowników i użytkowników Biblioteki, a w szczególności na zapewnienie dostępu do szerokopasmowych łączy internetowych w głównej placówce i filiach.