„Biblioteka kryminału” – konkurs

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza skierniewiczan do udziału w konkursie związanym z projektem „Biblioteka kryminału”. Od 2 kwietnia do 1 grudnia 2013 r. na stronie internetowej MBP będzie zamieszczane pytanie dotyczące literatury kryminalnej. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres bibliobus@mbp.skierniewice.pl do 10 dnia każdego miesiąca. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

REGULAMIN

1. Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Reymonta ogłasza konkurs dla    mieszkańców Skierniewic zawiązany z projektem „Biblioteka kryminału”.
2. Konkurs trwa od 2 kwietnia do 1 grudnia 2013 r.
3. Każdego 1 dnia miesiąca na stronie internetowej MBP (www.mbp.skierniewice.pl) zamieszczane będzie pytanie konkursowe, na które należy odpowiedzieć drogą mailową (bibliobus@mbp.skierniewice.pl) do każdego 10 dnia miesiąca. Odpowiedź należy podpisać imieniem i nazwiskiem
4. Każdego 15 dnia miesiąca komisja konkursowa wylosuje z prawidłowych odpowiedzi zwycięzcę konkursu w danym miesiącu. Wyniki konkursu będą publikowane na stronie internetowej MBP. Każda z wygrywających osób zostanie poinformowana o zwycięstwie za pośrednictwem poczty elektronicznej.
5. Każdy ze zwycięzców otrzyma nagrodę książkową (powieść kryminalna).
6. W grudniu 2013 r. zostanie rozlosowana dodatkowa nagroda dla najaktywniejszych uczestników konkursu.