Morderstwo w eMBePie - konkurs

Co zdarzyło się po wyjściu ofiary z wypożyczalni? Kto i dlaczego zaatakował? Kim była ofiara? Dlaczego morderca wybrał biblioteką na miejsce zbrodni?
Na te i inne pytania możecie Państwo udzielić informacji opisując krótko Waszą wersję zdarzeń.
Na wyjaśnienie scenki czekamy do 8 maja  pod adresem bibliobus@mbp.skierniewice  oraz na miejscu (na kartkach). Rozstrzygnięcie konkursu 10 maja o godz. 17.30 przed występem grupy Banana Perwers. Autor najlepszego wyjaśnienia otrzyma nagrodę.

Konkurs zorganizowany jest w ramach projektu Biblioteka Kryminału. Patronat nad projektem dofinansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego objął Prezydent Miasta Skierniewice Leszek Trębski. Projekt ten został objęty patronatem medialnym Głosu Skierniewic i Okolicy, TV Skierniewice, RSC i portalu skierniewickie.pl