Prolongata wypożyczeń
Powiadamiacz
Aby być informowanym/ą o imprezach organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skierniewicach proszę wypełnić formularz:
Spotkanie z Małgorzatą Lipską-Szpunar i Anetą Kapleusz w MBP w Skierniewicach
25
listopada

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z Małgorzatą Lipską-Szpunar i Anetą Kapelusz, promujące ich książkę "Gdy gaśnie pamięć, mówią kamienie... Przewodnik po zabytkowym cmentarzu św. Józefa w Skierniewicach". Czekamy 25 listopada o godz. 18.00 przy Mszczonowskiej 43 a.

Uwaga!
20
listopada

Filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach będzie nieczynna we wszystkie soboty do końca 2019 r.

Uwaga!
7
listopada

7 listopada (czwartek) 2019 r. Wypożyczalnia główna MBP (ul. Mszczonowska 43 a) będzie czynna do godz. 13.00.

Spotkanie z dietetyczką w Filii nr 1 MBP w Skierniewicach
22
października

Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z dietetyczką Aleksandrą Gałecką. Spotkanie odbędzie sie pod hasłem "Jak uchronić się przed cukrzycą". Zapraszamy 22 października 2019 r. o godz. 18.00 do Filii nr 1 przy ul. Szarych Szeregów 6.

Jakub Żulczyk w MBP w Skierniewicach
14
października

Miejska Biblioteka Publiczna w Skeirniewicach zaprasza na spotkanie z Jakubem Żulczykiem, autorem elektryzującej powieści "Ślepnąc od świateł". Zapraszamy 14 października 2019 r. o godz.18.00 do siedziby biblioteki przy Mszczonowskiej 43 a.

Spotkanie zorganizowano w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi oraz z Instytutem Książki z Krakowa w ramach programu Tu Czytam!

Spotkanie z Darkiem Foksem
20
listopada

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach, Wydawnictwo Warstwy i pub Kwadrofonia zapraszają na promocję nowej książki poetyckiej Darka Foksa "Ludzie kultury", którą poprowadzi Maciej Robert. Zapraszamy 20 listopada (środa), godz. 19.00, pub Kwadrofonia, Rynek 32.

Warsztaty filcowania na sucho w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach
16
listopada

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach zaprasza na warsztaty filcowania na sucho. Zapraszamy 16 listopada 2019 r. o godz. 13.00 do Filii nr 4 (ul. Bohaterów Westerplatte 60).

Liczba miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy: 46 880 92 99

Spotkanie z Mirosławem Klembą w MBP w Skierniewicach
28
października

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z pasjonatem i badaczem lokalnej historii Mirosławem Klembą, promujące jego najnowszą książkę "Dzikie serce".

Zapraszamy 28 października o godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Uwaga!
15
października

Od 15 października 2019 r. Filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach (al. Niepodległości 4) będzie przyjmowała jedynie zwroty książek.

Palcówka jest likwidowana na mocy Uchwały Nr VII/52/2019 Rady Miasta Skierniewice z 25 kwietnia 2019 roku w sprawie zamiaru likwidacji Filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach.

8. edycja "Papierówki" w MBP w Skierniewicach
10
października

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach ogłasza 8. edycję konkursu „Papierówka”. Zadaniem uczestników jest napisanie opowiadania inspirowanego baśnią "Kwiat paproci", czyli opowieścią o poszukiwaniu szczęścia.
Termin nadsyłania prac to 3 listopada 2019 r.

Magdalena Witkiewicz
Jeszcze się kiedyś spotkamy
Piotr Borlik
Boska proporcja
Łukasz Orbitowski
Kult
Marie Benedict
Pokojówka miliardera
Mary Hollingsworth
Medyceusze