Uwaga, Filia nr 2!
stycznia

Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach będzie czynna od 13 stycznia 2020 r. Tymczasowa siedziba filii znajduje sie przy ul. Jagiellońskiej 8/16.

Filia nr 2 zmieniła lokalizację na czas remontu Centrum Kultury i Sztuki (Reymonta 33).

grudnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach będzie nieczynna 24 grudnia 2019 r. (wtorek).

31 grudnia (wtorek) wszystkie placówki MBP będa czynne do godz. 14.00.

Spotkanie z Małgorzatą Lipską-Szpunar i Anetą Kapleusz w MBP w Skierniewicach
listopada

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z Małgorzatą Lipską-Szpunar i Anetą Kapelusz, promujące ich książkę "Gdy gaśnie pamięć, mówią kamienie... Przewodnik po zabytkowym cmentarzu św. Józefa w Skierniewicach". Czekamy 25 listopada o godz. 18.00 przy Mszczonowskiej 43 a.

listopada

Filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach będzie nieczynna we wszystkie soboty do końca 2019 r.

listopada

7 listopada (czwartek) 2019 r. Wypożyczalnia główna MBP (ul. Mszczonowska 43 a) będzie czynna do godz. 13.00.

Wesołych Świąt :)
grudnia

Życzymy pięknego Bożego Narodzenia. Ciepła, życzliwości, wzruszeń i mnóstwa książek pod choinką. A nowy rok niech przyniesie tylko samo najlepsze.

grudnia

Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach będzie nieczynna do odwołania w związku z przenosinami do lokalu przy ul. Jagiellońskiej 8/16 (pawilon nr 8).

Filia nr 2 zmienia lokalizację na czas remontu Centrum Kultury i Sztuki (Reymonta 33).

Spotkanie z Darkiem Foksem
listopada

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach, Wydawnictwo Warstwy i pub Kwadrofonia zapraszają na promocję nowej książki poetyckiej Darka Foksa "Ludzie kultury", którą poprowadzi Maciej Robert. Zapraszamy 20 listopada (środa), godz. 19.00, pub Kwadrofonia, Rynek 32.

Warsztaty filcowania na sucho w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach
listopada

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach zaprasza na warsztaty filcowania na sucho. Zapraszamy 16 listopada 2019 r. o godz. 13.00 do Filii nr 4 (ul. Bohaterów Westerplatte 60).

Liczba miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy: 46 880 92 99

Spotkanie z Mirosławem Klembą w MBP w Skierniewicach
października

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z pasjonatem i badaczem lokalnej historii Mirosławem Klembą, promujące jego najnowszą książkę "Dzikie serce".

Zapraszamy 28 października o godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Radka Trestikova
Osiem