Wesołego Alleluja!
kwietnia

Pomyślnych, pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych, Szanowni Czytelnicy :)

Spotkanie z Piotrem Biedrzyckim w MBP w Skierniewicach
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z Piotrem Biedrzyckim, promujące jego powieść "Siedemdziesiąt siedem słoni".

Zapraszamy 9 kwietnia 2019 r. o godz. 18.00 na Mszczonowską 43 a.

Spotkanie z Jolantą Marią Kaletą w MBP w Skierniewicach
marca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Jolantą Marią Kaletą promujące jej książkę "Wojna i miłość".

Zapraszamy 29 marca o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Spotkanie z Elżbietą Jodko-Kulą w Filii nr 1 MBP w Skierniewicach
marca

Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Elżbietą Jodko-Kulą, autorką m.in. "Marii Piłsudskiej. Zapomnianej żony".

Zapraszamy 21 marca 2019 r. o godz. 18 do Filii nr 1 MBP przy ul. Szarych Szeregów 6.

Spotkanie z Dominiką Tarczoń w MBP w Skierniewicach
marca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na promocję książki Dominiki Tarczoń "Pieśń o Warszawie".

Zapraszamy 12 marca 2019 r. o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Uwaga!
kwietnia

20 kwietnia (Wielka Sobota) wszystkie placówki Miejskiej Bibloteki Publicznej w Skierniewicach będą nieczynne.

Działania Skierniewic w związku z planowanym strajkiem w oświacie
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach informuje o działaniach miasta w związku z planowanym strajkiem w oświacie. Szczególowe informacje pod linkiem:

www.skierniewice.eu/aktualnosci/edukacja/dzialania-skierniewic-w-zwiazku-z-planowanym-strajkiem-w-oswiacie,154.html

Spotkanie z Marcinem Szczygielskim w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach
marca

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na spotkanie z Marcinem Szczygielskim.

Zapraszamy 25 marca 2019 r. o godz. 11 do siedziby Filii nr 4 MBP przy ul. Bohaterów Westerplatte 60 (Rawka).

Wernisaż wystawy Magdaleny Mazurkiewicz w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach
marca

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy skierniewiczanki Magdaleny Mazurkiewicz.
Zapraszamy 13 marca 2019 r. o godz. 18 do siedziby Filii nr 4 przy ul. Bohaterów Westerplatte 60.

Wernisaż wystawy Katarzyny Michałowskiej w MBP w Skierniewicach
marca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy skierniewiczanki Katarzyny Michałowskiej "Emocje".

Zapraszamy 1 marca 2019 r. o godz.18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Magdalena Witkiewicz
Jeszcze się kiedyś spotkamy