Wernisaż wystawy Roberta Jankowskiego w MBP w Skierniewicach
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy Roberta Jankowskiego „Pejzaż ze słońcem”. Czekamy 24 kwietnia 2018 r. o godz. 18 w siedzibie biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Wieczór poetycki w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach
kwietnia

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach zaprasza na wieczór poświęcony twórczości Zdzisława Jaskuły. Wiersze interpretować będzie Milena Lisiecka.

Zapraszamy 9 kwietnia 2018 r. o godz. 18 do Filii nr 4 MBP przy ul. Bohaterów Wsterplatte 60

marca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach informuje, że 31 marca (Wielka Sobota) wszystkie jej placówki będą nieczynne.

Warsztaty decoupage w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach
marca

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach serdecznie zaprasza na warsztaty "Wielkanocna pisanka - warsztaty decoupage".  Zapraszamy 17 marca 2018 r. o godz. 14 do Filii nr 4 MBP przy ul. Bohaterów Westerplatte 60 (tel. 46 880 92 99). Prosimy o zapisy, liczba miejsc ograniczona.

Wernisaż wystawy Pracowni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w MBP w Skierniewicach
lutego

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na wernisaż wystawy prac młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Skierniewicach. Zapraszamy do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a 22 lutego 2018 r. o godzinie 10

Wystawę można oglądać do końca marca.

Spotkanie z Sinišą Kasumoviciem w MBP w Skierniewicach
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z tłumaczem Sinišą Kasumoviciem.

Zapraszamy 10 kwietnia 2018 r. o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a

Radosnych Świąt :)
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach życzy Państwu dobrej Wielkanocy :)

Spotkanie z Olgą Gitkiewicz w MBP w Skierniewicach
marca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z Olgą Gitkiewicz, promujące jej książkę "Nie hańbi".

Zapraszamy 20 marca 2018 r. o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a

Spotkanie z Manulą Kalicką w Filii nr 1 MBP w Skierniewicach
marca

Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z pisarką Manulą Kalicką.

Zapraszamy 12 marca o godz. 18 do Filii nr 1 MBP przy ul. Szarych Szeregów 6.

Na spotkaniu będzie można kupić książki autorki.

Spotkanie z Emilem Jastrzębskim I Darkiem Foksem w MBP w Skierniewicach
lutego

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Emilem Jastrzębskim i Darkiem Foksem, promujące ich książki poetyckie. Emil Jastrzębski będzie mówił o swoim debiucie książkowym "Palacze tytoniu umierają mądrzej", Darek Foks przypomni nominowany do Silesiusa "Wołyń Bourne'a"

Zapraszamy 13 lutego o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a