Slalom poetycki – spotkanie z Ewą Jędrzejewską w MBP w Skierniewicach

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu  „Slalom poetycki”. Tym razem spotkamy się ze skierniewiczanką Ewą Jędrzejewską. Spotkanie odbędzie się 3 czerwca o godz. 18.00 w siedzibie biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a. Spotkaniu będzie towarzyszyć wystawa grafik Katarzyny Chojeckiej i muzyka Roberta Kolbowskiego.

Ewa Jędrzejewska -  skierniewiczanka, rocznik 1965. Nauczyciel w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Skierniewicach. Praca z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną to jej powołanie i prawdziwa pasja, której oddaje się również jako prezes Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Nasze Dzieci. Prywatnie jest matką dwóch synów, pasjonatką podróży, głównie do miejsc, w które rzadko zapuszczają się turyści oraz wielką miłośniczką literatury.