Spotkanie z psychoterapeutkami Agnieszką Ancerowicz i Moniką Kwiecińską w MBP w Skierniewicach
czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z psychoterapeutkami Agnieszką Ancerowicz i Moniką Kwiecińską "Dobre relacje z innymi zaczynają się od dobrej relacji z samym sobą. Podstawowy fitness psychofizyczny - uczucia / oddech / uważność".

Czekamy 14 czerwca 2019 r. o godz. 18.00 w siedzibie biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach informuje:

Wpożyczalnia gówna i Czytelnia główna (ul. Mszczonowska 43 a), Filia nr 1 (ul. Szarych Szeregów 6) i Filia nr 4 (ul. Bohaterów Westerplatte 60) będą nieczynne 31 maja i 1 czerwca 2019 r.

maja

23 maja 2019 r. wszystkie placówki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach będą nieczynne.

Przepraszamy za utrudnienia.

Spotkanie z Darkiem Foksem w MBP w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Reymonta w Skierniewicach i Wydawnictwo Raymond Q. zapraszają na spotkanie z Darkiem Foksem i Jerzym Jarniewiczem. Okazją do rozmowy o buncie, dywersji i literaturze będzie premiera książki „Café Spitfire” Foksa.

Zapraszamy 21 maja 2019 r. o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a
Na miejscu będzie można nabyć książki Wydawnictwa Raymond Q.

Gra miejska - zapraszamy :)
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach gorąco zaprasza do udziału w grze miejskiej "Wespół w zespół”
Gra odbędzie się 18 maja 2019 r. w godzinach 16.00 - 20.00
Do zabawy zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych
Drużyny można rejestrować do 14 maja 2019 r. we wszystkich placówkach MBP

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem:)

Gra "Zespól w zespół" odbędzie się w ramach projektu #międzynami współfinansowanego przez MKiDN.

Konkurs internetowy MBP w Skierniewicach
czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z projektem #międzynami (dofinansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego).

Kto badał funkcjonowanie małych grup i zmiany postaw.

Odpowiedź na pytanie prosimy przesłać na adres konkursy@mbp.skierniewice.pl
Prosimy o podanie imienia i nazwiska jak również numeru telefonu.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

maja

28 maja 2019 r. Czytelnia główna MBP (ul. Mszczonowska 43 a) będzie czynna do godz. 12.00.

Spotkanie z dr. Leszkiem Mellibrudą w MBP w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z psychologiem Leszkiem Mellibrudą, współautorem książki "A może nie ma się czego bać. Jak zamienić lęk w ciekawość".

Zapraszamy 22 maja 2019 r. o godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Konkurs internetowy MBP w Skierniewicach
maja

Kto sformułował koncepcję przepływu (Flow)

Odpowiedź na pytanie prosimy przesłać na adres konkursy@mbp.skierniewice.pl

Prosimy o podanie imienia i nazwiska jak również numeru telefonu.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Spotkanie z psycholożką Agnieszką Ancerowicz w MBP w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z psycholożką Agnieszką Ancerowicz "Co nam przeszkadza dogadać się z własnymi dziećmi? O trudzie rodzicielskim i propozycjach pomocy".

Zapraszamy 17 maja o godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy Mszczonowskiej 43 a.

Magdalena Witkiewicz
Jeszcze się kiedyś spotkamy