Konkurs na recenzję książki

„Głos Skierniewic i Okolicy” i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają do udziału w konkursie na recenzję książki.

Zapraszamy wszystkich powyżej 15 roku życia do zrecenzowania dowolnej książki.
Na prace czekamy do 9 grudnia do godz. 15.00.
Prace należy dostarczyć do redakcji „Głosu Skierniewic i Okolicy”(ul. Sienkiewicza 1) lub przesłać na adres  konkursy@glossk.pl
Praca powinna być opatrzona danymi uczestnika: imieniem, nazwiskiem, miejscem zamieszkania oraz numerem telefonu kontaktowego.

Regulamin Konkursu „Napisz recenzję wybranej książki” ogłoszonego przez Redakcję „Głosu Skierniewic i Okolicy”. Obowiązuje od 17 listopada 2016 r.

Postanowienia ogólne

Organizatorem Konkursu jest spółka MIRBUD S.A z siedzibą w Skierniewicach, 96-100 Skierniewice, ul. Unii Europejskiej 18, zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000270385, kapitał zakładowy i wpłacony 8 249 250 zł, posiadającą NIP: 836-17-02-207 REGON: 750772302.
Realizatorem Konkursu jest tygodnik „Głos Skierniewic i Okolicy”, na łamach którego 17 listopada 2016 r. konkurs został ogłoszony. Konkurs zostanie rozstrzygnięty najpóźniej do 15 grudnia 2016 r. Wówczas wyniki Konkursu opublikowane zostaną na łamach gazety.
Partnerem Konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Reymonta w Skierniewicach.

Uczestnictwo w konkursie

Konkurs jest skierowany do Czytelników „Głosu Skierniewic i Okolicy” powyżej 15 roku życia.
W przypadku niepełnoletnich Uczestników wymagana jest zgoda rodzica bądź opiekuna na udział w Konkursie.
W Konkursie nie mogą brać udziału członkowie rodzin pracowników Redakcji oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu Konkursu. Przez członków rodziny rozumie się rodzeństwo oraz osoby pozostające w stosunku przysposobienia.

Przebieg konkursu

Aby wziąć udział w Konkursie należy w okresie od 17 listopada 2016 r. do 9 grudnia 2016 r. napisać pracę pisemną - recenzję dowolnej książki lub pracę, w której zawarte będzie polecenie przeczytania książki innym. Pracę należy dostarczyć do Redakcji „Głosu Skierniewic i Okolicy”, 96 – 100 Skierniewice (ul. Sienkiewicza 1) lub przesłać na adres email: konkursy@glossk.pl. Praca powinna być opatrzona danymi uczestnika: imieniem nazwiskiem, miejscem zamieszkania oraz numerem telefonu kontaktowego.
Wymagana objętość pracy – do 2 stron formatu A4, interlinia 1,5 wiersza, czcionka Times New Roman o stopniu 12

Zwycięzcy i nagrody

Laureatami głównych nagród w Konkursie mogą zostać dwie osoby, które napiszą najciekawsze prace. Oceniać je będzie powołana przez realizatora komisja konkursowa.
Laureatem Konkursu może zostać osoba, której praca w żadnej swojej części nie stanowi plagiatu bądź kopii lub fragmentu jakichkolwiek innych utworów.
Nagrodami będą pakiety płyt DVD. Nagroda nie może być spieniężona ani nie przechodzi na osoby trzecie.
Ponadto w Konkursie przewidziane jest też przyznanie wyróżnień, którymi będą upominki – niespodzianki.
Uczestnik Konkursu zostanie poinformowany o wygranej drogą telefoniczną.
Laureat Konkursu (rodzic, opiekun w przypadku osób niepełnoletnich) wyraża zgodę na wykonanie i publikację danych osobowych (imienia i nazwiska, miejsca zamieszkania) oraz zdjęcia (wykonanego w redakcji przez dziennikarza na umówionym spotkaniu) na łamach tygodnika „Głos Skierniewic i Okolicy”.
Laureat Konkursu wyraża zgodę na publikację całości lub fragmentów pracy na łamach gazety.
Osoba stanie się Laureatem Konkursu (właścicielem nagrody) po podpisaniu własnym nazwiskiem formularza przygotowanego przez realizatora konkursu.

Postanowienia końcowe

Deklarując uczestnictwo w Konkursie, Uczestnik wyraża zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu.
Dane osobowe Laureatów są gromadzone tylko i wyłącznie do celów niniejszego Konkursu. Dane te nie będą przetwarzane ani przekazywane jakimkolwiek podmiotom trzecim.
Przyznane nagrody laureaci będą mogli odebrać w Redakcji „Głosu Skierniewic i Okolicy” w ciągu miesiąca czasu od rozstrzygnięcia Konkursu i publikacji jego wyników na łamach gazety.
Niniejszy Regulamin dostępny jest w siedzibie realizatora Konkursu.
Realizator Konkursu zastrzega sobie prawo do dokonania modyfikacji postanowień niniejszego Regulaminu.