Spotkanie z Magdaleną Makarowską w MBP w Skierniewicach

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na kolejny wykład z cyklu "Biblioteka wiedzy". Zapraszamy na spotkanie z dietetyczką Magdaleną Makarowską, która będzie promować swoją najnowszą książkę "Dieta uzdrawiająca organizm".

Zapraszamy 7 lutego 2017 r. o godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Magdalena Makarowska – dietetyk, biotechnolog, pedagog, autorka serii poradników Jedz pysznie, chudnij cudnie . Posiada szkolenia potwierdzone certyfikatem MEN – w Centrum kształcenia kadr sportowych Olimpiakos – „Żywienie i suplementacja w sporcie”, „Żywienie i odchudzanie dzieci i młodzieży”, „Żywienie w stanach chorobowych” oraz szkolenia Polskiego Towarzystwa Dietetycznego – „Bilansowanie diet roślinnych w teorii i praktyce”. Autorka projektu edukacyjnego dla dzieci w wieku przedszkolnym „Rosnę zdrowo, bo wiem co jem”. Wykładowca na warsztatach w ramach projektu Aktywna Położna oraz Planeta Dziecko, autorka artykułów na temat zdrowego odżywiania w magazynie „Moda na Zdrowie”. Pasjonatka diet roślinnych.