Wieczór poezji w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach zaprasza na wieczór z poezją Anny Kamieńskiej "Jak to jest być człowiekiem". Utwory poetki w interpretacji Włodzimierza Galickiego.

Zapraszamy 22 marca o godz. 18.00 do Filii nr 4 przy ul. Bohaterów Westerpaltte 60.

Włodzimierz Galicki
Pomysłodawca, szef artystyczny i przez 6 lat współorganizator comiesięcznych spotkań z "Poezją w kamienicy" odbywających się w klasztorze OO. Dominikanów w Łodzi. Od 35 lat popularyzujący poezję, pracujący nad słowem, przygotowujący młodzież do konkursów recytatorskich, twórca scenariuszy poetyckich, grup teatralnych, wieczorów literackich. Jego ostatni pomysł to Przedsionek Literacki w Bibliotece Politechniki Łódzkiej. Świetny interpretator poezji.