Jak schudnąć zdrowo i długotrwale? Spotkanie z dietetyczkami w MBP w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Karoliną Maciejewską i Justyną Mol "Jak schudnąć zdrowo i długotrwale".

Zapraszamy 15 maja 2018 r. o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a

Karolina Maciejewska i Justyna Mol - absolwentki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje umiejętności zawodowe zdobywały  w licznych placówkach medycznych. Holistyczne podejście i zrozumienie potrzeb oraz oczekiwań każdego pacjenta nie jest im obce. Łączą pasję  z wiedzą i doświadczeniem, którymi chętnie dzielą się z podopiecznymi  w Skierniewickim Centrum Dietetyki, a poprzez wspólne efekty pracy  z pacjentami udowadniają, że żywienie jest nieodłącznym elementem leczenia wielu chorób. W swoim gabinecie prowadzą osoby m.in.:  z nadwagą, otyłością, cukrzycą, chorobami tarczycy, chorobami układu krążenia oraz chorobami wątroby.

Robert Trivers
Dzikie życie. Przygody biologa ewolucyjnego