Wernisaż wystawy artystów ze Specjalego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy artystów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Skierniewicach.

Zapraszamy 15 maja 2019 r. o godz. 11.00 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Wernisaż odbędzie się w ramach projektu #międzyanmi wspołfinansowanego przez MKiDN.

Spotkanie z Piotrem Milewskim w MBP w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z dziennikarzem i pisarzem Piotrem Milewskim.

Zapraszamy 7 maja o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a. Spotkanie poprowadzi Kazio Staszewski.

Uwaga!
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach informuje o zamieszczeniu Uchwały Nr VII/52/2019 Rady Miasta Skierniewice z 25 kwietnia 2019 roku w sprawie zamiaru likwidacji Filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach w zakładce O bibliotece (BIP; Ogłoszenia)

Wesołego Alleluja!
kwietnia

Pomyślnych, pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych, Szanowni Czytelnicy :)

Spotkanie z Piotrem Biedrzyckim w MBP w Skierniewicach
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z Piotrem Biedrzyckim, promujące jego powieść "Siedemdziesiąt siedem słoni".

Zapraszamy 9 kwietnia 2019 r. o godz. 18.00 na Mszczonowską 43 a.

Konferencja #biblioteka
maja

Biblioteka Pedagogiczna w Skierniewicach, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach i Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Reymonta w Skierniewicach zapraszają 10 maja na konferencję „#biblioteka”.
Konferencja organizowana jest w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek. Więcej informacji i zgłoszenia na stronie: http://bpskierniewice.pl/konf_biblioteka_zglo.html

Konkurs internetowy MBP w Skierniewicach
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z projektem #międzynami (dofinansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego).

Prosimy podać imiona i nazwiska autorów książki "A może nie ma się czego bać. Jak zamienic lęk w ciekawość".

Odpowiedź na pytanie prosimy przesłać na adres konkursy@mbp.skierniewice.pl

Prosimy o podanie imienia i nazwiska jak również numeru telefonu.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Jednoaktówka Cervantesa w MBP w Skierniewicach
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach i Grupa Teatralna Banana Perwers, na co dzień działająca przy skierniewickim Klubie Oaza, zapraszają na jednoaktówkę Cervantesa „Stary zazdrośnik”. Zapraszamy 23 kwietnia 2019 r. o godz. 18 na Mszczonowską 43 a.

Uwaga!
kwietnia

20 kwietnia (Wielka Sobota) wszystkie placówki Miejskiej Bibloteki Publicznej w Skierniewicach będą nieczynne.

Działania Skierniewic w związku z planowanym strajkiem w oświacie
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach informuje o działaniach miasta w związku z planowanym strajkiem w oświacie. Szczególowe informacje pod linkiem:

www.skierniewice.eu/aktualnosci/edukacja/dzialania-skierniewic-w-zwiazku-z-planowanym-strajkiem-w-oswiacie,154.html

Magdalena Witkiewicz
Jeszcze się kiedyś spotkamy