Otwarcie wystawy Mariusza Wieczorka w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach zaprasza na otwarcie wystawy i spotkanie z podróżnikiem Mariuszem Wieczorkiem. Zapraszamy 11 grudnia o godz. 18 do Filii nr 4 przy ul. Bohaterów Westerplatte 60.

Absolwent Warszawskiej AWF, nauczyciel, trener akrobatyki sportowej. Jego wychowankowie są wielokrotnymi Mistrzami Polski, medalistami Mistrzostw Europy i Świata. Podopieczni występowali w Finałach Mam Talent. Podróżnik - odwiedził 30 państw w ciągu 9 lat, z czego połowę na motocyklu. Pasje to: sport, podróże, rozwój osobisty. Ojciec trzech synów: Aleksa, Oskara i Nikolasa. Ponad połowę roku spędza z dziećmi na poznawaniu świata. Dzieli się z innymi swoją pasją i pozytywną energią.