Wernisaż wystawy Katarzyny Michałowskiej w MBP w Skierniewicach

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy skierniewiczanki Katarzyny Michałowskiej "Emocje".

Zapraszamy 1 marca 2019 r. o godz.18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Katarzyna Michałowska – skierniewiczanka kochająca zwierzęta, z zawodu specjalistka ds. ochrony środowiska. Od kilku miesięcy zajmuje się dziennikarstwem, pisze artykuły. Swoją pasję do sztuki odziedziczyła po tacie.  Jest samoukiem, w jej twórczości dużą rolę odgrywa obserwacja ludzkiej postaci i emocji widocznych na jej twarzy. Głównym tematem jej prac są portrety kobiet. Brała udział w kilku wystawach indywidualnych: w Skierniewicach, Warszawie, Erfurcie oraz Kreuzgewölbe Schöngleina w Niemczech oraz w dwóch zbiorowych w Skierniewicach i Mszczonowie.