Narodowe Czytanie 2019
września

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w Narodowym Czytaniu 2019. Zapraszamy 7 września 2019 r. o godz. 16.00 do Muzeum Historycznego Skierniewic przy ul. Batorego 64 J.

Biblioteka włącza się do 8. edycji ogólnopolskiej akcji promującej klasykę literatury polskiej. Fragmenty utworów czytać będą znani skierniewiczanie.

Czytać będą: Dorota Rutkowska (posłanka na sejm RP), Jarosław Chęcielewski (zastępca Prezydenta Miasta Skierniewice), Agata Niedziółka (Dyrektor Muzeum Historycznego Skierniewic), Anna Janus (Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa),  Mariusz Wielgosz (zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach), Darek Foks (poeta, prozaik, scenarzysta), Marek Zając (prawnik, aktor Teatru Com.pl.ex), Przemysław Rybicki (rzecznik prasowy UM).

Magdalena Witkiewicz
Jeszcze się kiedyś spotkamy