Spotkanie z Elżbietą Pietrzak w MBP w Skierniewicach

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z lokalną poetką Elżbietą Pietrzak.

Zapraszamy 24 września 2019 r. o godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Elżbieta Pietrzak zainteresowała się poezją mieszkając jeszcze  w rodzinnych Zawadach, gdzie napisała pierwsze wiersze. Czytała polskich romantyków, którzy stali się dla niej inspiracją i wzorem. Swój talent poetycki rozwinęła w trakcie spotkań Skierniewickiego Zrzeszenia Poetów i Niepoetów. Wiersz „Pieta Oborska” został wydany w zbiorze „Wiadukt” w 2011 roku. W tym samym roku ukazał się jej pierwszy tomik poetycki „Moje kwiaty”, kolejny „Moje kwiaty II”  w 2012 roku i „Moje kwiaty III” w 2015 r. W 2019 ukazał się tomik „Trochę wiosny jesienią”.