Spotkanie z Marcinem Sergiuszem Przybyłkiem w MBP w Skierniewicach
stycznia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z Marcinem Sergiuszem Przybyłkiem, promujące jego książkę "Symfonia życia".

Czekamy 17 stycznia 2020 r. o godz. 18.00 w siedzibie biblioteki przy Mszczonowskiej 43 a.

Marcin Sergiusz Przybyłek (ur. 1968), znany także jako Martin Ann Drimm, lekarz medycyny, wieloletni pracownik koncernu farmaceutycznego, trener i konsultant biznesowy, wizjoner, filozof, aktor. Autor największej polskiej sagi science fiction „Gamedec”, antyporadnika dla menadżerów „Sprzedaż albo śmierć?!”, antykorporacyjnego futurystycznego kryminału „CEO Slayer” powieści „Kalina i Kaj. Książka teoretycznie dla dzieci”, zbioru anegdot dla traczy „Grao Story”, epickiej dylogii „Orzeł Biały” oraz niedawno wydanej „Symfonii życia”. Współpracuje z firmą Anshar Studios nad grą komputerową „Gamedec”. Zainteresowany psychologicznym, technologicznym oraz finansowym rozwojem ludzkości, rozwija swoje wizje w książkach, wykładach i podczas szkoleń. Od trzydziestu czterech lat w związku z żoną Anną, z którą mają osiemnastoletnią córkę, Kalinę.

Olejnik Agnieszka
Odrobina magii