Prolongata wypożyczeń
Powiadamiacz
Aby być informowanym/ą o imprezach organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skierniewicach proszę wypełnić formularz:
<< POWRÓT
Spotkanie z dietetyczką w MBP w Skierniewicach
12
lutego

Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza na spotkanie z dietetyczką Karoliną Maciejewską "Informacje na opakowaniach żywności – dobry zwyczaj, zawsze czytaj". Czekamy 12 lutego o godz. 18 przy Mszczonowskiej 43 a.

mgr Karolina Maciejewska – absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Skierniewickim Centrum Dietetyki, prowadząc osoby m.in. z nadwagą, otyłością, cukrzycą, chorobami tarczycy czy chorobami układu krążenia. Łączy swoją pasję z wiedzą i doświadczeniem, udzielając konsultacji w zakresie prawidłowego żywienia pacjentom w każdym wieku. Szczególnym zainteresowaniem darzy zagadnienia związane z dietetyką kliniczną wierząc, że żywienie jest nieodłącznym elementem leczenia wielu chorób. Jej celem jest holistyczne podejście oraz zrozumienie potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta. Dogłębnie analizuje wszystkie wątpliwości pacjentów, a następnie w indywidualny sposób dostosowuje plan żywieniowy, biorąc przede wszystkim pod uwagę smaki i produkty, które pacjent lubi, dzięki czemu znacznie łatwiej i przyjemniej jest wprowadzać w życie zdrowe nawyki żywieniowe. Podczas każdej wizyty stara się edukować swoich pacjentów, aby sami dokonywali mądrych wyborów żywieniowych, bez konieczności podpierania się w przyszłości kartką od dietetyka.

Olejnik Agnieszka
Odrobina magii
Śliwińska Monik
Panny z "Wesela". Siostry Mikołajczykówny i ich świat
Sepioło Mariusz
Nanga Dream. Opowieść o Tomku Mackiewiczu
Czornyj Max
Bestia
Krall Maria
Synapsy Marii H.