Popołudnie z poezją i gitarą w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach
marca

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach serdecznie zaprasza na wieczór z poezją i gitarą „A co jest poezja” w interpretacji Doroty Koman. Na gitarze towarzyszyć będzie Paweł Stępnik.
Zapraszamy 4 marca 2020 r. o godz. 18.00 do Filii nr 4 MBP przy ul. Bohaterów Westerplatte 60.

Dorota Koman - poetka, redaktorka książek, krytyczka literacka, od 1992 roku członkini SPP. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim. W 2010 roku otrzymała nominację do Nagrody Ikar – za popularyzację książki dziecięcej, w 2009 roku Medal Sprzymierzeńca i w 2011 roku statuetkę Fundacji ABC XXI – „Cała Polska czyta dzieciom”. W 2019 roku branża wydawnicza wybrała ją jedną z 30 najbardziej znaczących postaci 30-lecia wolnej książki. Wiele lat polecała książki m.in. w „Kawie czy herbacie”, „Pytaniu na śniadanie” oraz w Polskim Radiu.

Magdalena Witkiewicz
Jeszcze się kiedyś spotkamy