E-booki Legimi w MBP w Skierniewicach
marca

Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach przystąpiła do bazy Legimi. Prosimy wchodzić do bazy przez baner zamieszczony przy BIP.
Dzięki współpracy konsorcjum mazowieckich bibliotek publicznych z serwisem Legimi – polską wypożyczalnią książek elektronicznych – czytelnicy mają do dyspozycji katalog ponad 60 000 e-booków. Wybierać można spośród literatury popularnej i literatury faktu, romansów, powieści obyczajowych, biografii, kryminałów, reportaży, bajek i lektur szkolnych.

Czytelnik otrzymuje 1 kod miesięcznie. Ważne, aby kod aktywować nie później niż ostatniego dnia miesiąca, w którym się go otrzymało – w przeciwnym wypadku straci ważność. Aktywowany kod zapewnia dostęp do Legimi przez 30 dni.

Realizacja projektu z budżetu obywatelskiego "Skierniewiczanie czytają e-booki bez limitu".

Radka Trestikova
Osiem