Tydzień Bibliotek w MBP w Skierniewicach
maja

Już po raz siedemnasty Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach włącza się do ogólnopolskiej akcji Tydzień Bibliotek. W tym roku ze względu na stan epidemii przenosimy się do przestrzeni wirtualnej. Mamy nadzieję, że przyszłoroczny TB odbędzie się już z Czytelnikami - najważniejszymi gośćmi.

8.05 - „Książka szyta na miarę” – konkurs na samodzielne stworzenie książki (pomocny w przygotowaniu książki może być filmik zamieszczony na Fb biblioteki). Po dodatkowe informacje i regulamin konkursu zapraszamy do zakładki Dla dzieci

11.05. -  „Przeżyjmy to jeszcze raz” – na Fb biblioteki prezentowane będą zdjęcia z wybranych Tygodni Bibliotek (prezentacja przez cały tydzień)

12.05.  godz. 18.00 - Spotkanie autorskie online z Karoliną Wójciak, fotografką, autorką powieści: „Nigdy nie wygrasz”, „Wyrok”,  „To będzie nasza tajemnica” UWAGA! Z powodów niezależnych od autorki spotkanie zostało przełożone.

14.05.  – „Palcem po mapie”, rodzinna gra literacka (przeniesienie gry miejskiej do internetu)

15.05.  - Teatrzyk kamishibai, bibliotekarki z Oddziału dla Dzieci przeczytają i zaprezentują bajkę „Żyrafy nie umieją tańczyć” Andreae Gilesa.

Magdalena Witkiewicz
Jeszcze się kiedyś spotkamy