Wakacje w MBP w Skierniewicach

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na zajęcia wakacyjne do placówek dziecięcych:

Oddział dla Dzieci, ul. Szarych Szeregów 6, tel. 46 833 58 60,e-mail: oddzial@mbp.skierniewice.pl
Filia nr 2, ul. Jagiellońska 8/16, tel. 46 832 47 94, e-mail: filia_2@mbp.skierniewice.pl
Filia nr 4, ul. Bohaterów Westerplatte 60, tel. 46 880 92 99, e-mail: filia_4@mbp.skierniewice.pl

29 czerwca- 27 sierpnia 2020 r.
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym zajęcia dla dzieci będą odbywały się w reżimie sanitarnym: maseczki, dezynfekcja rąk, przyjmujemy tylko dzieci zdrowe, max. 3-4 osoby (dzieci 6-10 lat), po wcześniejszym umówieniu, rodzice podpisują oświadczenia o stanie zdrowia, zajęcia trwają 1 godzinę.

Oddział dla dzieci MBP, ul. Szarych Szeregów 6, tel. 46 833-58-60,
e-mail: oddzial@mbp.skierniewice.pl

Zajęcia będą odbywały się w każdy wtorek, środę i czwartek od godz. 11.00 z zachowaniem reżimu sanitarnego. Przyjmujemy do 4 osób po uprzednim zgłoszeniu.
Wtorki  – Czy(tam) tu i tam czyli zaczytane wtorki

Środy  – Zagadkowa biblioteka – krzyżówki, rebusy, planszówki

Czwartki – Umysł trenuję, od myślenia się nie wymiguję – kreatywne spotkania

Filia nr 2 MBP, ul. Jagiellońska 8/16, tel. 46 832-47-94,
e-mail: filia_2@mbp.skierniewice.pl

Zajęcia będą odbywały się w każdy wtorek i czwartek od godz. 10.00 z zachowaniem reżimu sanitarnego. Przyjmujemy do 3 osób po uprzednim zgłoszeniu.

Wtorki    – Głośne czytanie literatury detektywistycznej
Czwartki – Tropienie, śledzenie, obserwowanie, łamanie szyfrów – rozwiązywanie
                   kryminalnych zagadek

Filia nr 4 MBP, ul. Bohaterów Westerplatte 60, tel. 46 880-92-99,
e-mail: filia_4@mbp.skierniewice.pl

Zajęcia będą odbywały się w każdy poniedziałek, wtorek i środę od godz. 10.00 z zachowaniem reżimu sanitarnego. Przyjmujemy do 3 osób po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu.

Poniedziałki – Planszówkowy zawrót głowy
Wtorki         – Zaczytane wtorki: w świecie nauki – ucho słucha, głowa myśli, ręce pracują
Środy           – Zaczytane środy: w świecie wartości –  myślę, rozmawiam, rozumiem