MBP w Skierniewicach w 4. rundzie Programu Rozwoju Bibliotek

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach z dumą informuje o uczestnictwie w 4. rundzie Programu Rozwoju Bibliotek.

MBP w Skierniewicach zanlazła się w grupie 75 bibliotek, które przez 20 miesięcy będą uczestniczyć w szkoleniach i korzystać z doradztwa.

Program Rozwoju Bibliotek wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.