MBP | Skierniewice | Aktualnosci
Ferie w bibliotece
stycznia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia organizowane przez placówki dziecięce. Szczegóły niżej.

Uwaga!
grudnia

24 grudnia (sobota) wszystkie placówki Miejskiej Biblioteki Publicznej będą nieczynne.

Spotkanie z Marcinem Kydryńskim w MBP w Skierniewicach
grudnia

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z Marcinem Kydryńskim – radiowcem, fotografem, autorem piosenek, promujące jego książkę "Biel. Notaki z Afryki".
Zapraszamy 21 grudnia o godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Konkurs na recenzję książki
listopada

„Głos Skierniewic i Okolicy” i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają do udziału w konkursie na recenzję książki.

Zapraszamy wszystkich powyżej 15 roku życia do zrecenzowania dowolnej książki.
Na prace czekamy do 9 grudnia do godz. 15.00.
Prace należy dostarczyć do redakcji „Głosu Skierniewic i Okolicy”(ul. Sienkiewicza 1) lub przesłać na adres  konkursy@glossk.pl
Praca powinna być opatrzona danymi uczestnika: imieniem, nazwiskiem, miejscem zamieszkania oraz numerem telefonu kontaktowego.

Spotkanie z Wiesławem Żółtkowskim w MBP w Skierniewicach
listopada

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z publicystą gospodarczym Wiesławem Żółtkowskim. Temat spotkania to: Los zakładów przemysłowych w transformacji ustrojowej. Spotkanie poprowadzi dr Przemysław Potocki. Zapraszamy 8 listopada o godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

"Rawka historycznie" - akcja
grudnia

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Rawka historycznie”.
Prosimy posiadaczy zdjęć Rawki wykonanych do 1990 r. o przyniesienie ich do siedziby filii przy ul. Bohaterów Westerplatte 60. Czekają nagrody.
Na zdjęcia czekamy do 31 stycznia 2017 r.
Po zeskanowaniu fotografie zostaną oddane właścicielom!

Wesołych Świąt :)
grudnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach życzy Państwu dobrych Świąt!

UWAGA!
grudnia

Dzisiejsze (6 grudnia) spotkanie z dr Kamilą Kasperską-Kurzawą zostaje odwołane z powodu choroby prelegentki.

Spotkanie z Romanem Czejarkiem w MBP w Skierniewicach
listopada

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Romanem Czejarkiem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, felietonistą, autorem książek.
Spotkanie zorganizowane w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi oraz z Instytutem Książki z Krakowa w ramach programu Tu Czytam!
Zapraszamy 15 listopada 2016 r. o godz. 18.00 do siedziby MBP przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Na spotkaniu będzie można kupić książki autora.

5. "Papierówka" - głosowanie
października

Od 25 października do 2 listopada 2016 r. można głosować na najlepsze prace w konkursie literackim „Papierówka”. Zapraszamy do zakładki KONKURSY.

Maja Lunde
Błękit