Prolongata wypożyczeń
Powiadamiacz
Aby być informowanym/ą o imprezach organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skierniewicach proszę wypełnić poniższy formularz:
Spotkanie z dr hab. Jadwigą Treder w MBP w Skierniewicach
24
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Biblioteka wiedzy”. Tematem spotkania z dr hab. Jadwigą Treder będą „Rośliny cebulowe w ogrodzie”. Zapraszamy 24 maja do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43a.

Dr Gabriela Henrykowska w MBP w Skierniewicach
12
maja

12 maja o godz. 18.00 zapraszamy na wykład „Aktywność fizyczna – o co tyle hałasu?”, który wygłosi dr n. med. Gabriela  Henrykowska

Konkurs internetowy – pytanie drugie
10
maja

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z gośćmi naszego Tygodnia Bibliotek. Do wygrania książka Julity Bator.
Jaki kolor warzyw króluje w piramidzie żywieniowej na blogu Julity Bator.
Na odpowiedzi przesłane na adres konkursy@mbp.skierniewice.pl czekamy do 10 maja 2016 r. Odpowiedź należy podpisać imieniem i nazwiskiem, prosimy także o podanie numeru telefonu.

Spotkanie z Pauliną Młynarską w MBP w Skierniewicach
9
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z dziennikarka Pauliną Młynarską, autorką książki Jeszcze czego!. Zapraszamy 9 maja 2016 r. o godz. 18.00 do siedziby MBP przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Na spotkaniu będzie można kupić książkę autorki.

Spotkanie z Julitą Bator w MBP w Skierniewicach
9
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Julitą Bator, autorką książki Zamień chemię na jedzenie. Zapraszamy 11 maja 2016 r. o godzinie 18.00 do siedziby MBP przy ul. Mszczonowskiej 43 a.
Na spotkaniu będzie można kupić książkę autorki.

Spotkanie z Barbarą Krafftówną i Remigiuszem Grzelą w MBP w Skierniewicach
17
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na niezwykłe spotkanie z aktorką Barbarą Krafftówną i Remigiuszem Grzelą. Zapraszamy 17 maja 2016 r. o godz. 18.00 do siedziby MBP przy ul. Mszczonowskiej 43 a. Podczas spotkania będzie można kupić książkę „Kraftówna w Krainie Czarów”.

Konkurs internetowy - pytanie trzecie
11
maja

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z gośćmi naszego Tygodnia Bibliotek. Do wygrania książka Barbary Krafftówny i Remigiusza Grzeli.
Proszę wymienić trzy tytuły filmów, w których zagrała Barbara Krafftówna.
Na odpowiedzi przesłane na adres konkursy@mbp.skierniewice.pl czekamy do 15 maja 2016 r. Odpowiedź należy podpisać imieniem i nazwiskiem, prosimy także o podanie numeru telefonu.

XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek
9
maja

Już po raz trzynasty Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach włączyła się do ogólnopolskiej akcji „Tydzień Bibliotek”. Hasłem przewodnim tegorocznego Tygodnia jest  „Czytam, gotuję, jestem fit”. Blok działań wpisuje się we współczesne trendy dotyczące myślenia ludzi o zdrowiu i aktywności fizycznej, w oparciu o książki wydane przez zaproszone osoby. Zapraszamy do wszystkich placówek MBP od 9 do 17 maja 2016 r.

Podróż na sto stóp - projekcja filmu
9
maja

Miejska Biblioteka Publiczna i Dyskusyjny Klub Filmowy „Eroica” w Skierniewicach zapraszają na projekcję filmu „Podróż na sto stóp” w reż. Lasse Hallströma.

Przed filmem prelekcja Grzegorza Pieńkowskiego - przewodniczącego Polskiej Federacji DKF.

Zapraszamy 10 maja o godz. 19.30 do Kina Polonez przy ul. Wita Stwosza 2/4. Cena biletu 12 zł.

Wykład dr n. med. Gabrieli Henrykowskiej w MBP w Skierniewicach
9
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na wykład dr n. med. Gabrieli Henrykowskiej „Aktywność fizyczna - o co tyle hałasu?”. Zapraszamy 12 maja 2016 r. o godz. 18.00 do siedziby MBP przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Ken Follett
Człowiek z Sankt Petersburga
Ken Follett
Człowiek z Sankt Petersburga
Sebastian Fitzek
Lot 7A
Nina Witoszek
Najlepszy kraj na świecie
Natasza Socha
Dwanaście niedokończonych snów