czerwca

W okresie wakacyjnym (od 26 czerwca 2017r. do 31 sierpnia 2017r.) następują zmiany godzin otwarcia wszystkich placówek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach.

Konkurs ekologiczny - IX edycja ,,Na ratunek Ziemi" w Filii nr 5 MBP
kwietnia

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 5  OGŁASZA IX  EDYCJĘ KONKURSU EKOLOGICZNEGO „NA RATUNEK ZIEMI”

Spotkanie autorskie z Andrzejem Markiem Grabowskim w Filii nr 2 i Filii nr 5 MBP
marca

8 marca 2017 roku w Filii nr 2 MBP ( godzina 10.00) i Filii nr MBP 5 ( godzina 12.00) odbędzie się  spotkanie autorskie z Andrzejem Markiem Grabowskim.

FERIE ZIMOWE 2017
stycznia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza w czasie ferii zimowych na zajęcia adresowane do wszystkich dzieci z naszego miasta. Zapraszamy na spotkania z literaturą, warsztaty plastyczne, zgaduj-zgadule, gry i zabawy do Oddziału dla Dzieci przy ul. Szarych Szeregów,  Filii nr 2 przy ul. Reymonta 33, Filii nr 4 przy ul. Bohaterów Westerplatte 60 i do Filii nr 5 przy al. Niepodległości 4.

„Świąteczne inspiracje” - konkurs w Filii nr 5 MBP
grudnia

Filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach
ogłasza konkurs „Świąteczne inspiracje” na najładniejszy stroik  lub ozdobę choinkową.

WAKACJE 2017
czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na zajęcia w czasie wakacji do placówek:

Oddział dla Dzieci, ul. Szarych Szeregów 6, tel. 46 833 58 60, e-mail: oddzial@mbp.skierniewice.pl

Filia nr 2, ul. Reymonta 33, tel. 46 832 47 94, e-mail: filia_2@mbp.skierniewice.pl

Filia nr 4, ul. Bohaterów Westerplatte 60, tel. 46 880 92 99, e-mail: filia_4@mbp.skierniewice.pl

Filia nr 5, al. Niepodległości 4, tel. 46 832 60 59, e-mail: filia_5@mbp.skierniewice.pl

Konkurs czytelniczy w Filii nr 2 MBP - Gregory Rządzi
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Stanisława Reymonta -
Filia nr 2

OGŁASZA KONKURS CZYTELNICZY -  GREGORY RZĄDZI
poświęcony popularnej serii „Dziennik cwaniaczka”

Lekcje biblioteczne - wybór 2016/2017
lutego

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Reymonta zaprasza do udziału w organizowanych w jej placówkach lekcjach bibliotecznych.

Celem zajęć jest zapoznanie uczestników z biblioteką, rozbudzenie zainteresowań czytelniczych, utrwalenie nawyków kontaktu z książką oraz zapoznanie z warsztatem informacyjno-bibliograficznym.

Prosimy o wcześniejsze umówienie zajęć.

UWAGA !
grudnia

24 grudnia (sobota) wszystkie placówki Miejskiej Biblioteki Publicznej będą nieczynne.

Spotkanie autorskie z ilustratorką książek dla dzieci - Iwoną Cała w Filii nr 5
listopada

Filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z ilustratorką książek dla dzieci - Iwoną Cała.
Spotkanie odbędzie się 28 listopada o godz. 10.00 w siedzibie Filii nr 5 w Skierniewicach, Aleja Niepodległości 4.

Antonina Kasprzak
Wiłka smocza dziewczynka