FERIE ZIMOWE W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W SKIERNIEWICACH
stycznia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza w czasie ferii zimowych na zajęcia adresowane do wszystkich dzieci z naszego miasta. Zapraszamy na spotkania z literaturą, warsztaty plastyczne, zgaduj-zgadule, gry i zabawy do Oddziału dla Dzieci przy ul. Szarych Szeregów 6,  Filii nr 2 przy ul. Reymonta 33, Filii nr 4 przy ul. Bohaterów Westerplatte 60 i do Filii nr 5 przy al. Niepodległości 4.

LEKCJE BIBLIOTECZNE
października

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Reymonta zaprasza do udziału w organizowanych w jej placówkach lekcjach bibliotecznych.

Celem zajęć jest zapoznanie uczestników z biblioteką, rozbudzenie zainteresowań czytelniczych, utrwalenie nawyków kontaktu z książką oraz zapoznanie z warsztatem informacyjno-bibliograficznym.

Prosimy o wcześniejsze umówienie zajęć.

Klub Ciekawej Książki Dla Dzieci

Jeżeli:
      • lubisz czytać oraz dyskutować o książkach,
      • masz 9 -13 lat,
      • chciałbyś polecić komuś ciekawą lekturę,
      • poznać kolegów, których podobnie jak Ciebie fascynuje świat
        książek, to
Zapraszamy na spotkania Klubu Ciekawej Książki Dla Dzieci.

WAŻNE !
sierpnia

Od 7 sierpnia do 25 sierpnia 2017 r. Oddział dla Dzieci MBP mieszczący się przy ul. Szarych Szeregów 6 będzie nieczynny z powodu skontrum księgozbioru.

WAKACJE 2017
czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na zajęcia w czasie wakacji do placówek:

Oddział dla Dzieci, ul. Szarych Szeregów 6, tel. 46 833 58 60, e-mail: oddzial@mbp.skierniewice.pl

Filia nr 2, ul. Reymonta 33, tel. 46 832 47 94, e-mail: filia_2@mbp.skierniewice.pl

Filia nr 4, ul. Bohaterów Westerplatte 60, tel. 46 880 92 99, e-mail: filia_4@mbp.skierniewice.pl

Filia nr 5, al. Niepodległości 4, tel. 46 832 60 59, e-mail: filia_5@mbp.skierniewice.pl

„Świąteczne inspiracje” - konkurs na stroik lub ozdobę choinkową w Filii nr 5
grudnia

Filia 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach
ogłasza konkurs pt. „Świąteczne inspiracje”
na najładniejszy stroik lub ozdobę choinkową

Portret Młodych Skierniewiczan z Pasją w Oddziale dla Dzieci MBP
października

Oddział dla Dzieci MBP zaprasza na spotkanie - Portret Młodych Skierniewiczan z Pasją.

FILIA NR 2 MBP - KONKURS MUZYCZNY ,,PIOSENKI PEŁNE SŁOŃCA "

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Stanisława Reymonta - Filia nr 2

OGŁASZA 14. EDYCJĘ  KONKURSU MUZYCZNA JESIEŃ PIOSENKI PEŁNE SŁOŃCA.  KONKURS POŚWIĘCONY ŻYCIU I  TWÓRCZOŚCI ANNY JANTAR

czerwca

W okresie wakacyjnym (od 26 czerwca 2017r. do 31 sierpnia 2017r.) następują zmiany godzin otwarcia wszystkich placówek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach.

Konkurs ekologiczny - IX edycja ,,Na ratunek Ziemi" w Filii nr 5 MBP
kwietnia

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 5  OGŁASZA IX  EDYCJĘ KONKURSU EKOLOGICZNEGO „NA RATUNEK ZIEMI”

Bourgeau Vincent, Ramadier Cedric