UWAGA !!!
sierpnia

Miejska Biblioteka Publiczna przypomina: Filia nr 4 będzie nieczynna od 1 do 31 sierpnia z powodu przeprowadzki.

We wrześniu zapraszamy do lokalu przy ul. Bohaterów Westerplatte 60.

Zmiana godzin pracy
czerwca

Zmiana godzin otwarcia placówek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach

od 27 czerwca 2016 r. do 31 sierpnia 2016 r.:

Konkurs ekologiczny-8.edycja "Na ratunek Ziemi" w Filii nr 5 MBP
kwietnia

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 5  OGŁASZA 8. EDYCJĘ KONKURSU EKOLOGICZNEGO „NA RATUNEK ZIEMI”

Ferie zimowe w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skierniewicach w 2016 r.
lutego

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza w czasie ferii zimowych na zajęcia adresowane do wszystkich dzieci z naszego miasta. Zapraszamy na spotkania z literaturą, warsztaty plastyczne, zgaduj-zgadule, gry i zabawy do Oddziału dla Dzieci przy ul. Szarych Szeregów, do Filii nr 2 przy ul. Reymonta 33, Filii nr 4 przy ul. Berlinga 6 i do Filii nr 5 przy al. Niepodległości 4.

"Przygodomaniacy"- konkurs internetowy dla dzieci
listopada

Kolejne pytanie w naszym konkursie internetowym dla dzieci „Przygodomaniacy”.

WAKACJE W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W SKIERNIEWICACH
czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na zajęcia w czasie wakacji do placówek:

Oddział dla Dzieci, ul. Szarych Szeregów 6, tel. 46 833 58 60, e-mail: oddzial@mbp.skierniewice.pl

Filia nr 2, ul. Reymonta 33, tel. 46 832 47 94, e-mail: filia_2@mbp.skierniewice.pl

Filia nr 4, ul. Berlinga 2, tel. 46 833 10 23, e-mail: filia_4@mbp.skierniewice.pl

Filia nr 5, al. Niepodległości 4, tel. 46 832 60 59, e-mail: filia_5@mbp.skierniewice.pl

czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach informuje:

17 i 18 czerwca będzie nieczynna Filia nr 2 (CKiS)

18 czerwca będzie nieczynna Filia nr 4 (Rawka)

„Tropem rycerskiej przygody” - Spektakl Teatr Maska
marca

11 marca 2016 r. o godz. 10.00 w Filii nr 5 MBP i o godz. 11.30 w Filii nr 4  MBP odbędą się dwa spektakle teatralne dla dzieci pt. „Tropem rycerskiej przygody” w wykonaniu aktorów Teatru Edukacji i Profilaktyki  „Maska” z Krakowa.

Świąteczne inspiracje – konkurs w Filii nr 5 MBP w Skierniewicach
listopada

Filia nr 5 MBP w Skierniewicach ogłasza konkurs na najładniejszy stroik  lub ozdobę choinkową. Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci do lat 15. Wykonane prace (techniką dowolną) prosimy przynosić do 16 grudnia 2015 r. do Filii nr 5 przy al. Niepodległości 4 (budynek CKU). Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w siedzibie biblioteki 18 grudnia 2015 r. o godz.10.00.

Konkurs muzyczny - " JADĄ WOZY KOLOROWE "
października

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 2  OGŁASZA 12. EDYCJĘ KONKURSU MUZYCZNA JESIEŃ - "JADĄ WOZY KOLOROWE ". KONKURS POŚWIĘCONY ŻYCIU  I TWÓRCZOŚCI MARYLI RODOWICZ.

Eliza Piotrowska
Tupcio Chrupcio. Mama idzie do pracy