Fantastyczne warsztaty literackie

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach w ramach projektu „Fantastyczna jesień” zaprasza skierniewiczan od 16 roku życia na fantastyczne warsztaty literackie prowadzone przez Andrzeja Pilipiuka pisarza fantasy, laureata Nagrody im. Janusza A. Zajdla.
Warsztaty odbędą się w sobotę 13 września 2014 r. o godz. 10.00 w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Mszczonowskiej 43 a.
Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenia przyjmujemy w Wypożyczalni  MBP przy ul. Mszczonowskiej 43 a oraz telefonicznie lub mejlowo (46 833-69-69, bibliobus@mbp.skierniewice.pl)

Patronat nad projektem „Fantastyczna jesień”,  dofinansowanym  ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego, objął Prezydent Miasta Skierniewice Leszek Trębski. Patronat medialny przyjęli : Dziennik Łódzki, ITS, Głos Skierniewic i Okolicy, Radio RSC, portale internetowe:  skierniewice.naszemiasto.pl i skierniewickie.pl oraz TV Skierniewice.