"Przez miasto z fantastyką" - gra miejska dla młodzieży i dorosłych

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Przez miasto z fantastyką” zorganizowanej w ramach projektu „Fantastyczna jesień” we współpracy ze Skierniewickim Stowarzyszeniem Fanów Gwiezdnych Wojen „UTAPAU” oraz Chorągwią Łódzką ZHP Hufiec Skierniewice. Uczestnikami gry mogą być mieszkańcy Skierniewic od 16 roku życia, którzy będą mogli wykazać się wiedzą nt. literatury i filmów fantastycznych oraz orientacją w terenie. Gra rozpocznie się o godz. 16.00, przewidziany czas zakończenia godz. 21.00. Start i meta w Izbie Historii Skierniewic przy ul. Floriana 4.
Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenia przyjmujemy w Wypożyczalni MBP przy ul. Mszczonowskiej 43 a, telefonicznie lub mejlowo (46-833-69-69, bibliobus@mbp.skierniewice.pl)

Patronat nad projektem „Fantastyczna jesień”,  dofinansowanym  ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego, objął Prezydent Miasta Skierniewice Leszek Trębski. Patronat medialny przyjęli : Dziennik Łódzki, ITS, Głos Skierniewic i Okolicy, Radio RSC, portale internetowe: skierniewice.naszemiasto.pl i skierniewickie.pl oraz TV Skierniewice.