Slalom poetycki - spotkanie z Magdaleną Grajnert

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z Magdaleną Grajnert, które poprowadzi Łukasz Saptura, dziennikarz i historyk. Spotkanie zorganizowane w ramach projektu Slalom poetycki odbędzie się 9 października o godz. 19.00 w siedzibie biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Magdalena Grajnert – absolwentka filologii polskiej, zadebiutowała w 2000 r. tomem Przed-stawienie. Kolejny zbiór wierszy zatytułowany Projekcja z rozziewanym preludium ukazał się rok później w Serii Poetyckiej Stowarzyszenia Literackiego im.  K. K. Baczyńskiego w Łodzi - obydwa wydane pod panieńskim nazwiskiem - Bereziak. Mimo dobrego odbioru jej wierszy przez krytykę, zdecydowała się związać swoje życie z dziennikarstwem. Obecnie pełni funkcję redaktor naczelnej TV Skierniewice. Prywatnie wielbicielka kawy z mlekiem i świętego spokoju.