Projekcja filmu „Grawitacja” i wykład dr. Stanisława Bajtlika

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach i DKF EROICA przy MOK w Skierniewicach zapraszają na projekcję filmu „Grawitacja” w reż. Alfonso Cuaròna oraz wykład dr. Stanisława Bajtlika, z Centrum Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika PAN, połączony z prezentacją multimedialną „Ziemia a kosmos”.
Wykład i projekcja, zorganizowane w ramach projektu „Fantastyczna jesień”, odbędą się 4 listopada  o godz. 19.30 w Kinie Polonez przy ul. Wita Stwosza 2/4.
Cena biletu 12 zł

Patronat nad projektem „Fantastyczna jesień” dofinansowanym ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego, objął Prezydent Miasta Skierniewice Leszek Trębski. Patronat medialny przyjęli: Dziennik Łódzki, ITS, Głos Skierniewic i Okolicy, Radio RSC, portale internetowe: Skierniewice.naszemiasto.pl i skierniewickie.pl oraz TV Skierniewice.