Wydarzenia

Spotkanie z Emilem Jastrzębskim w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skierniewicach

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Emilem Jastrzębskim. Spotkanie zorganizowane w ramach projektu Slalom poetycki poprowadzi Darek Foks, poeta, prozaik i scenarzysta. Zapraszamy 5 lutego 2015 r. o godz. 19.00 do siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

W poprzednich spotkaniach w Slalomie poetyckim Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach gościła: Elżbietę Pietrzak, Darka Foksa, Magdę Grajnert, Adama Mastalerza, Wiesławę Maciejak i Bożenę Klejny.

Emil Jastrzębski urodzony w 1976 roku w Skierniewicach, gdzie żyje do dziś. Publikował w „Activiście” i „Arteriach”.