SkierCon 2015 - konkurs MBP

MBP zaprasza do udziału w konkursie związanym z konwentem SkierCon 2015 (10-12 lipca).
Od 1 lipca na naszej stronie będzie zamieszczone pytanie dotyczące literatury fantasy. Odpowiedzi prosimy przesyłać do 7 lipca na adres: bibliobus@mbp.skierniewice.pl. Na zwycięzców czekają nagrody książkowe i wejściówki na SkierCon 2015. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.                PYTANIE: Wymień przynajmniej 4 autorów piszących powieści fantasy, którzy odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną w Skierniewicach podczas „Fantastycznej jesieni” w 2014 r.

REGULAMIN KONKURSU

1.  Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Reymonta ogłasza konkurs dla mieszkańców Skierniewic związany z konwentem SkierCon 2015.
  2. Konkurs trwa od 1 do 7 lipca 2015 r.
  3. 1 lipca 2015 r. na stronie internetowej MBP (www.mbp.skierniewice.pl) zamieszczone będzie pytanie konkursowe, na które należy odpowiedzieć drogą mailową (bibliobus@mbp.skierniewice.pl) do 7 lipca 2015 r. Odpowiedź należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer telefonu.
  4. 8 lipca 2015 r. komisja konkursowa wylosuje z prawidłowych odpowiedzi 3 zwycięzców konkursu. Wyniki konkursu będą publikowane na stronie internetowej MBP. Każda z wygrywających osób zostanie poinformowana o zwycięstwie za pośrednictwem poczty elektronicznej.
  5. Każdy ze zwycięzców otrzyma nagrodę książkową (powieść fantasy) oraz podwójną wejściówkę na konwent SkierCon 2015 (10-12 lipca).
  6. Uczestnicy konkursu „SkierCon 2015” wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz na wykorzystanie i publikację wizerunku.