Spotkania w szkołach w ramach projektu "Ludzkie/nieludzkie. Świat według Lema" MBP w Skierniewicach

30 września 2021 r. odbyły się pierwsze z trzech planowanych wykładów/warszatów dla skierniewickich szkół średnich w ramach projektu "Ludzkie/nieludzkie. Świat według Lema".

O transhumanizmie, zmianach relacji międzyludzkich w technokulturze, definicji człowieczeństwa w dobie nowych technologii i samotności mówili Ada Florentyna Pawlak - antropolożka technologii,  wykładowczyni akademicka oraz Mateusz Łukasiak - prezes Polskiego Stowarzyszenia Transhumanistycznego.
Gościliśmy w  LO im. Bolesława Prusa, Zespole Szkół im. Ks. Stanisława Konarskiego i Zespole Szkół nr 3.

Spotkania odbyły się w ramach projektu "Ludzkie/nieludzkie. Świat według Lema" współfinansowanego ze środków MKDNiS pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

William T. Vollmann
Centrala Europa
Olga Gitkiewicz
Krahelska. Krahelskie