Spotkanie autorskie z Marcinem Bruczkowskim

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Marcinem Bruczkowskim, połączone z promocją książki Radio Yokohama. Spotkanie odbędzie się 7 maja 2010 r. o godz. 17.30 w siedzibie MBP przy ul. Mszczonowskiej 43 a. Na spotkaniu będzie można kupić książkę autora.

Marcin Bruczkowski  ur. w 1965 r., pisarz, informatyk, perkusista. W latach 1983-1986 studiował anglistykę na Uniwersytecie Warszawskim, po czym wyjechał na studia kulturoznawcze do Tokio. Miał wrócić po roku, tymczasem spędził w Japonii dziesięć lat. W nieogrzanych japońskich mieszkankach zmarzł tak bardzo, że postanowił przenieść się na równik i kolejne pięć lat mieszkał w Singapurze. Pracował jako informatyk, nauczyciel, tłumacz, inżynier dźwięku, projektant graficzny i perkusista. W 2001 roku wrócił do Warszawy, gdzie mieszka z żoną Kit Fui i synem Alexandrem. Do niedawna grał na perkusji w zespole Hebi. Jest członkiem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Dotychczas opublikował cztery powieści  (Bezsenność w Tokio, Singapur, czwarta rano, Zagubieni w Tokio, Radio Yokohama), w których zawarł swoje doświadczenia i przygody z zagranicznych podróży.