Aktualności

Spotkanie z siatkarzem Piotrem Nowakowskim w MBP w Skierniewicach
09
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z siatkarzem Piotrem Nowakowskim w ramach kampanii "Czytaj i wejdź do gry". Na wielbicieli czytania i siatkówki czekamy 18 kwietnia o godz. 18.00 w Czytelni przy Mszczonowskiej 43 a. Współorganizatorem wydarzenia jest Narodowe Centrum Kultury w ramach Narodowego Programu Czytelnictwa 2.0

 

 

Czytaj więcej >>
Finisaż wystawy Małgorzaty Cybulskiej w MBP w Skierniewicach
03
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na finisaż wystawy Małgorzaty Cybulskiej. Czekamy 12 kwietnia o godz. 18 przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
Planszówki w MBP w Skierniewicach
05
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z cyklu WyGram w Bibliotece. Planszówki czekają 10 kwietnia o godz. 18 w Czytelni MBP przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
Wieczór poetycki z Ewą Kaczmarek w Filii nr 1 MBP w Skierniewicach
25
marca

Filia nr 1 MBP w Skierniewicach zaprasza na wieczór poetycki Ewy Kaczmarek. Czekamy 9 kwietnia o godz. 18.00 w Filii nr 1 (ul. Szarych Szeregów 6).

Czytaj więcej >>
Spotkanie z prof. Piotrem Chomczyńskim w MBP w Skierniewicach
21
marca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z prof. Piotrem Chomczyńskim, socjologiem i kryminologiem. Czekamy 4 kwietnia o godz. 18 w Czytelni MBP przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
Dobrych świąt :)
28
marca

Życzymy spokoju, wiosny i nadziei :)

Czytaj więcej >>
Uwaga!
25
marca

29 marca (Wielki Piątek) wszystkie placówki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach czynne do godz. 16.00. 30 marca (Wielka Sobota) wszystkie placówki będą nieczynne.

Czytaj więcej >>
Rodzinne warsztaty w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach
13
marca

Filia nr 4 MBP w Skierniewicach zaprasza na rodzinne warsztaty "Kartka wielkanocna". Czekamy 20 marca o godz. 16.30 w Filii nr 4 przy ul. Bohaterów Westerplatte 60. Obowiązują zapisy: 46  880 92 99.

Czytaj więcej >>
Spotkanie z Sinišą Kasumoviciem i Arturem Nowaczewskim w MBP w Skierniewicach
07
marca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z Sinišą Kasumoviciem i Arturem Nowaczewskim, promujące książkę "Opowiadania z Vukovaru" Sinišy Glavaševicia. Czekamy 19 marca o godz. 18 w Czytelni MBP przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
Rodzinne warsztaty świąteczne w Filii nr 2 MBP w Skierniewicach
07
marca

Filia nr 2 MBP w Skierniewicach zaprasza na rodzinne warsztaty świąteczne. Czekamy 16 marca o godz. 14 w Filii nr 2 przy ul. Jagiellońskiej 8/16. Obowiązują zapisy: 46 832 47 97.

Czytaj więcej >>
"Aktywny senior" - polecana literatura
11
marca

W związku z realizacją projektu "Aktywny senior" proponujemy Państwu wykaz książek rekomendowanych przez dr Wandę Matras-Mastalerz. Część pozycji jest dostępnych w naszych placówkach.

Czytaj więcej >>
Warsztaty świąteczne w Filii nr 2 MBP w Skierniewicach
26
lutego

Filia nr 2 MBP w Skierniewicach zaprasza dzieci w wieku 8-10 lat na warsztaty świąteczne. Czekamy 9 marca o godz. 14 w Filii nr 2 przy ul. Jagiellońskiej 8/16. Obowiązują zapisy: 46 832 47 97.

Czytaj więcej >>
Planszówki w MBP w Skierniewicach
16
lutego

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z cyklu WyGram w Bibliotece. Planszówki czekają 6 marca o godz. 18 w Czytelni MBP przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
Uwaga! Skontrum w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach
08
lutego

Filia nr 4 MBP w Skierniewicach (ul. Bohaterów Westerplatte 60) będzie nieczynna od 19 lutego do 9 marca z powodu skontrum księgozbioru.

Czytaj więcej >>
Aktywny senior. Warsztaty w bibliotece
29
stycznia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza do uczestnictwa w projekcie realizowanym w ramach Budżetu Obywatelskiego "Aktywny senior: trening asertywności, trening mózgu, sytuacje trudne". Warszty są bezpłatne. Obowiązują zapisy.

Czytaj więcej >>
Planszówki w MBP w Skierniewicach
29
stycznia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z cyklu WyGram w Bibliotece. Planszówki czekają 7 lutego o godz. 18 w Czytelni MBP przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
Ferie w MBP w Skierniewicach
18
stycznia

Placówki dziecięce MBP w Skierniewicach serdecznie zapraszają na zajęcia. Obowiązują zapisy. Prosimy o kontakt z wybraną placówką.

Czytaj więcej >>
Warsztaty dla seniorów w MBP w Skierniewicach
11
stycznia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na warsztaty "Papierowa wilklina". Warsztaty są skierowane do osób w wieku 60+. W związku z dużym zainteresowaniem zapraszamy dwie grupy: 23 stycznia o godz. 11.00 i godz. 13.00 w Czytelni głównej przy Mszczonowskiej 43 a. Obowiązują zapisy: 46 833 69 69.

Czytaj więcej >>
Planszówki w MBP w Skierniewicach
28
grudnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z cyklu WyGram w Bibliotece. Planszówki czekają 10 stycznia o godz. 18 w Czytelni MBP przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
04
stycznia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach realizuje dwa kierunki interwencji w ramach Priorytetu 1. Poprawa oferty bibliotek publicznych poprzez zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych:

Czytaj więcej >>