Aktualności

Warsztaty dla seniorów w MBP w Skierniewicach
26
stycznia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na warsztaty tworzenia kartek olkolicznościowych metodą quillingu. Warsztaty są skierowane do osób w wieku 60+. Zajęcia poprowadzi Aneta Kultys-Dziedzic. W związku z dużym zainteresowaniem zapraszamy dwie grupy: 14 lutego o godz. 11.00 i godz. 13.00 w Czytelni głównej przy Mszczonowskiej 43 a. Obowiązują zapisy: 46 833 69 69.

Czytaj więcej >>
Warsztaty dla seniorów w MBP w Skierniewicach
04
stycznia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na kreatywne warsztaty "Kwiaty z papieru". Warsztaty są skierowane do osób w wieku 60+. Zajęcia poprowadzi Diana Magnowska. Czekamy 17 stycznia o godz. 11 w Czytelni głównej przy Mszczonowskiej 43 a. Obowiązują zapisy: 46 833 69 69.

Czytaj więcej >>
Ferie w MBP w Skierniewicach
30
grudnia

Placówki dziecięce MBP w Skierniewicach serdecznie zapraszają na zajęcia. Obowiązują zapisy. Prosimy o kontkat z wybraną placówką.

Czytaj więcej >>
Uwaga!
27
grudnia

31 grudnia (sobota) wszystkie placówki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach będą nieczynne.

Czytaj więcej >>
Uwaga!
20
grudnia

24 grudnia (sobota) wszystkie placówki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach będą nieczynne.

Czytaj więcej >>
Wesołych Świąt :)
22
grudnia

Szanowni Czytelnicy, dobrego i spokojnego świątecznego czasu :)

Czytaj więcej >>
Warsztaty dla seniorów w MBP w Skierniewicach
01
grudnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na kreatywne warsztaty "Świąteczne serwetki". Warsztaty są skierowane do osób w wieku 60+. Zajęcia poprowadzi Diana Magnowska. Czekamy 13 grudnia o godz. 11 w Czytelni głównej przy Mszczonowskiej 43 a. Obowiązują zapisy: 46 833 69 69.

Czytaj więcej >>
Rodzinne warsztaty świąteczne w Filii nr 2 MBP w Skierniewicach
22
listopada

Filia nr 2 MBP w Skierniewicach serdecznie zaprasza na rodzinne warsztaty świąteczne. Czekamy 3 grudnia o godz. 14 przy Jagiellońskiej 8/16 paw. 8. Obowiązują zapisy: 46 832 47 94.

Czytaj więcej >>
Warsztaty dla seniorów w MBP w Skierniewicach
14
listopada

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na warsztaty origami. Warsztaty są skierowane do osób w wieku 60+. Zajęcia poprowadzi Diana Magnowska. Czekamy 29 listopada o godz. 11 w Czytelni głównej przy Mszczonowskiej 43 a. Obowiązują zapisy: 46 833 69 69.

Czytaj więcej >>
Spotkanie z dr Kamilą Kasperską-Kurzawą w MBP w Skierniewicach
07
listopada

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z dr Kamilą Kasperksą-Kurzawą "Popołudnie z królową Elżbietą". Czekamy 22 listopada o godz. 18 w Czytelni MBP przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
Wystawa Inny Dmyterczuk w Filii nr 1 MBP w Skierniewicach
23
listopada

Filia nr 1 MBP w Skierniewicach zaprasza na wystawę Inny Dmyterczuk "Kapsuły życia". Wystawę można oglądać do końca grudnia w godzinach otwarcia biblioteki.

Czytaj więcej >>
11. edycja "Papierówki" MBP w Skierniewicach
25
października

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach ogłasza 11. edycję konkursu „Papierówka”. Zadaniem uczestników jest napisanie opowiadania z elementami opowieści grozy.
Termin nadsyłania prac to 21 listopada 2022 r.

Czytaj więcej >>
Rodzinne podchody z MBP w Skierniewicach
22
września

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach gorąco zaprasza do udziału w rodzinnych podchodach. Czekamy 1 października w Nadleśnictwie Skierniewice (Zwierzyniec 2) o godz. 11. Zapisy we wszystkich placówkach MBP.

Czytaj więcej >>
Spotkanie z dr Aliną Brzuską-Kępą w MBP w Skierniewicach
27
września

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z dr Aliną Brzuską-Kępą „Wpływ ilustracji na rozwój dziecka”. Czekamy 30 października o godz. 17 w Czytelni przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
Dzień Jabłka w MBP w Skierniewicach
27
września

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Jabłka. Z tej okazji we wszystkich placówkach MBP na czytelników będą czekały świeże jabłka i sadzonki jabłoni. Sadzonki dzięki uprzejmości Ośrodka Elitarnego Materiału Szkółkarskiego w Prusach.

Czytaj więcej >>
Spotkanie z Agatą Kopczewską w MBP w Skierniewicach
18
września

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na warsztaty z Agatą Kopczewską - trenerką uważności metody Eline Snel - Uwaga, to działa! i nauczycielką języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami. Czekamy 21 września o godz. 17 przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
Spotkanie z Katarzyną Widawską-Kiernicką w MBP w Skierniewicach
16
września

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasz na wykład Katarzyny Widawskiej-Kiernickiej - arteterapeutki, trenerki rozwoju osobistego i relaksacji z Centrum Arteterapii "SensArte". Czekamy 19 września o godz. 18 przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
Spotkanie z Joanną Rusinek w MBP w Skierniewicach
06
września

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z Joanną Rusinek - ilustratorką, projektantką okładek płyt i książek oraz pisarką. Czekamy 14 września przy Mszczonowskiej 43 a o godz. 17.00. 

Czytaj więcej >>
18. edycja konkursu "Muzyczna jesień" w MBP w Skierniewicach
12
września

Filia nr 2 Miejskiej BiIblioteki Publicznej w Skierniewicach zaprasza do udziału w 18. edycji konkursu "Muzyczna jesień".

Czytaj więcej >>
„Lubię to” – prezentacja multimedialna
06
września

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza do obejrzenia prezentacji multimedialnej towarzyszącej przedstawieniu „Lubię to” podczas Narodowego Czytania „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza.

LINK: https://youtu.be/uEEKMyXWfTc

Spektakl dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego –  w ramach projektu "Ballady i romanse".

Czytaj więcej >>