Aktualności

Spotkanie z Danielem Wyszogrodzkim z MBP w Skierniewicach
01
czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach i Stowarzyszenie Jazzowe Swing serdecznie zapraszają na spotkanie z tłumaczem, znawcą muzyki, autorem książek Danielem Wyszogordzkim. Czekamy 14 czerwca o godz. 18 w pubie Kwadrofonia przy Rynku 32.

Czytaj więcej >>
Warsztaty dla seniorów w MBP w Skierniewicach
30
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na warsztaty rękodzieła: Makrama. Lampion ze słoika. Warsztaty są skierowane do osób w wieku 60+. W związku z dużym zainteresowaniem zapraszamy dwie grupy: 6 czerwca o godz. 11.00 i godz. 13.00 w Czytelni głównej przy Mszczonowskiej 43 a. Obowiązują zapisy: 46 833 69 69.

Czytaj więcej >>
Uwaga!
30
maja

Od 5 czerwca do 15 lipca Filia nr 1 MBP mieszcząca się przy ul. Szarych Szeregów 6 będzie nieczynna z powodu skontrum księgozbioru.

Zapraszamy do pozostałych placówek Biblioteki na terenie miasta.

Czytaj więcej >>
Uwaga!
30
maja

2 i 3 czerwca będą nieczynne: Biblioteka główna (Mszczonowska 43 a), Oddział dla Dzieci (Szarych Szeregów 6) i Filia nr 4 (Bohaterów Westerplatte 60).

Zapraszamy do Filii nr 1 (Szarych Szeregów 6) i Filii nr 2 (Jagiellońska 8/16)

Czytaj więcej >>
Miejski Dzień Dziecka z MBP w Skierniewicach
22
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach po raz kolejny włącza się w obchody Miejskiego Dnia Dziecka. Czekamy 28 maja w godz. 13-18 w Parku Miejskim. U nas odkryjecie swoje supermoce. Będziemy też rozdawać nasiona łączki kwietnej.

Czytaj więcej >>
Wernisaż wystawy Aleksandry Jaworskiej w MBP w Skierniewicach
15
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy Aleksandry Jaworskiej "Nigdy nie jest za późno na...". Czekamy 19 maja o godz. 18 przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
Joga z Joanną Kłobuchowską w MBP w Skierniewicach
04
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na "Jogę za biurkiem" z Joanną Kłobuchowską. Czekamy 10 maja o godz. 18 w Czytelni MBP przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
20. Tydzień Bibliotek w MBP w Skierniewicach
04
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach włącza się w 20. Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Zapraszamy na przygotowane przez nas wydarzenia.

Czytaj więcej >>
Spotkanie z Jędrzejem Pasierskim w MBP w Skierniewicach
01
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Jędrzejem Pasierskim, autorem powieści kryminalnych z komisarz Niną Warwiłow. Czekamy 8 maja o godz. 18 w Czytelni MBP przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
Uwaga!
26
kwietnia

2 maja 2023 r. wszystkie placówki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach będą nieczynne.

Czytaj więcej >>
Spotkanie z Kingą Doleżal-Kijo i Cecylią Grzelką w MBP w Skierniewicach
13
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z Kingą Doleżal-Kijo i Cecylią Grzelką, autorkami książki "Przy progu". Czekamy 21 kwietnia o godz. 17 w Czytelni MBP przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
Wykład psychoterapeutki Agnieszki Ancerowicz w MBP w Skierniewicach
11
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na wykład psychoterapeutki Agnieszki Ancerowicz "Gimnasyka psychologiczna 60+, czyli jak dbać o zdrowie psychiczne po sześćdziesiątce". Czekamy 18 kwietnia o godz. 11 w Czytelni przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
Spotkanie z Piotrem Wnukiem w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach
13
kwietnia

Filia nr 4 MBP w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Piotrem Wnukiem. Czekamy 17 kwietnia o godz. 17 w Filii nr 4 przy ul. Bohaterów Westerplatte 60.

Czytaj więcej >>
Finisaż wystawy Haliny Antos w MBP w Skierniewicach
03
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na finisaż wystawy Haliny Antos "Malowanie - promyk radości w samotności". Czekamy 14 kwietnia o godz. 18 przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
Dobrych Świąt :)
06
kwietnia

Wiosennych, zdrowych i szczęśliwych świąt wielkanocnych życzy zespół MBP :)

Czytaj więcej >>
Uwaga!
05
kwietnia

8 kwietnia (Wielka Sobota) wszystkie placówki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach będą nieczynne.

Czytaj więcej >>
Warsztaty rodzinne w Filii nr 2 MBP w Skierniewicach
13
marca

Filia nr 2 MBP w Skierniewicach serdecznie zaprasza na rodzinne warsztaty "Kwiaty origami". Czekamy 25 marca o godz. 14 w Filii nr 2 przy Jagiellońskiej 8/16 paw. 8. Obowiązują zapisy: 46 832 47 94.

Czytaj więcej >>
Warsztaty dla seniorów w MBP w Skierniewicach
07
marca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na warsztaty rękodzieła: kwiaty do palmy wielkanocnej. Warsztaty są skierowane do osób w wieku 60+. W związku z dużym zainteresowaniem zapraszamy dwie grupy: 21 marca o godz. 11.00 i godz. 13.00 w Czytelni głównej przy Mszczonowskiej 43 a. Obowiązują zapisy: 46 833 69 69.

Czytaj więcej >>
Wiosna z Ośrodkiem Elitarnego Materiału Szkółkarskiego w Prusach i MBP w Skierniewicach
21
marca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach i Ośrodek Elitarnego Materiału Szkółkarskiego w Prusach witają wiosnę. Zapraszamy do naszych placówek po vouchery na czereśnie. Sadźmy i czytajmy :) 

Czytaj więcej >>
117 urodziny MBP w Skierniewicach
17
marca

Świętujcie z nami 117 urodziny Biblioteki :) Śledźcie nasz fanpage, odpowiedzcie na cztery pytania dotyczące naszej historii. Udanej zabawy :)

Czytaj więcej >>