Skierniewicki Budżet Obywatelski dla MBP w Skierniewicach

W tym roku Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach prosi o głosy do Budżetu Obywatelskiego na dwa projekty! Głosujemy od 26 do 30 października 2020 r.

„Skierniewiczanie czytają ebooki bez limitu – kontynuacja” - Jeśli chcesz nadal bezpłatnie korzystać z dostępu do najnowszych książek elektronicznych, głosuj na pozycję 3 w Budżecie Obywatelskim (projekt ogólnomiejski).

„Modernizacja i doposażenie Filii nr 1 i Oddziału dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej” - Wykonanie prac remontowych (malowanie pomieszczeń), zakup sprzętu multimedialnego i wyposażenia (sofy, fotele, stoliki). Stworzenie z biblioteki na Widoku estetyczego i nowoczesnego centrum kulturalnego - głosuj na pozycję nr 12 w Budżecie Obywatelskim (projekt lokalny).

Więcej na www.skierniewice.eu