Narodowe Czytanie 2021

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na 10 edycję Narodowego Czytania.

Zapraszamy 4 września o godz. 16.00 na skwer przy ul. Szarych Szeregów 6 (pomiędzy Biblioteką a Przedszkolem nr 13)

Fragmenty „Moralności pani Dulskiej” czytać będą znani skierniewiczanie: Agnieszka Bukowska-Gierach (Dyrektor Przedszkola nr 3 ), Anna Janus (Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa), Barbara Karwat (Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4), Jacek Stępowski (Prezes Towarzystwa Przyjaciół Skierniewic), Dawid Szymczak (Naczelnik Wydziału Kultury i Promocji Miasta), Monika Szyszczyńska (Dyrektor ds. Sportu w OSiR), Anna Wójcik-Brzezińska (Redaktor Naczelna Głosu Skierniewic i Okolicy), Natalia Zwolińska (Szef Redakcji ITS).

Akcji towarzyszyć będzie czytanie performatywne III aktu dramatu w  wykonaniu aktorów z Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach. Wystąpią:

Narrator – Ilona Paluchowska
Dulska – Iga Radomska