Budżet Obywatelski dla MBP w Skierniewicach

W tym roku Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach prosi o głosy do Budżetu Obywatelskiego na dwa projekty! Głosujemy od 6 do 17 września (do godz. 17.00) 2021 r.

„Ebooki i audiobooki dla skierniewiczan” -
Zapewnienie mieszkańcom bezpłatnego dostępu do platformy oferującej 50 000 ebooków, audiobooków i synchrobooków. Prosimy o głos na pozycję 9 w Budżecie Obywatelskim (projekt ogólnomiejski)

„Poprawa jakości usług czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej – miejsce spotkań i warsztatów”
Wykonanie prac remontowych, zakup sprzętu multimedialnego oraz wyposażenia czytelni.
Prosimy o głos na nr 19 w Budżecie Obywatelskim (projekt lokalny)

Głosować można online oraz osobiście poprzez wypełnienie i wrzucenie do urny papierowej karty do głosowania w punkcie stacjonarnym, zlokalizowanym w budynku Urzędu Miasta przy ul. Senatorskiej 12, od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00

Szczegóły na www.skierniewice.budzet-obywatelski.org