„Biblioteka młodego czytelnika” w kwietniu

Oddział dla Dzieci i Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach w ramach projektu „Akademia Rodzica” zapraszają na spotkania dla dzieci i rodziców:

25.04.2014 r., godz. 17.00 (piątek) w Oddziale dla dzieci odbędą się zajęcia dla rodziców „Mnemotechniki w nauczaniu dzieci i młodzieży” - techniki szybkiego i łatwego zapamiętywania. Zajęcia prowadzi terapeuta Barbara Adwentowska ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Skierniewicach.

26.04.2014 r., godz. 11.00 (sobota) w Filii nr 2 odbędą się zajęcia „Wiosna Muminków”:
„Muminki i spółka” – prezentacja multimedialna o Tove Jansson i mieszkańcach Doliny Muminków,
głośne czytanie wybranych opowiadań, zajęcia plastyczne polegające na wykonaniu podobizn Muminków, kapelusza Włóczykija i torebki Mamy Muminka.

Uwaga: liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy.

28.04.2014 r., godz. 17.00 (poniedziałek) w Oddziale dla dzieci odbędą się zajęcia dla rodziców „Symultaniczno-sekwencyjna nauka czytania prof. Cieszyńskiej” - skuteczny sposób nabywania umiejętności czytania ze zrozumieniem. Zajęcia prowadzi terapeuta Małgorzata Puchalska ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Skierniewicach.

Oddział dla Dzieci MBP, ul. Szarych Szeregów 6, tel. 46 833 58 60, oddzial@mbp.skierniewice.pl
Filia nr 2 MBP, ul. Reymonta 33, tel. 46 832 47 94, filia_2@mbp.skierniewice.pl