"PRZYGODOMANIACY" - konkurs internetowy dla dzieci

Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach zaprasza uczniów skierniewickich szkół podstawowych do udziału w konkursie internetowym "Przygodomaniacy". Od 16 marca 2015 r. na stronie internetowej (www.mbp.skierniewice.pl w zakładce „Dla dzieci”) będą zamieszczane pytania dotyczące literatury podróżniczo-przygodowej. Odpowiedzi należy przesyłać na adres oddzial@mbp.skierniewice.pl. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu zamieszczonym poniżej.

REGULAMIN KONKURSU

1. Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Władysława Reymonta w Skierniewicach ogłasza konkurs dla uczniów szkół podstawowych z terenu Skierniewic.
2. Konkurs ma na celu popularyzację literatury podróżniczo-przygodowej.
3. Konkurs będzie trwał od 16 marca do 1 grudnia 2015 r.
4. Pytanie konkursowe zamieszczone będzie na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej (www.mbp.skierniewice.pl) 16 marca, 15 maja, 17 sierpnia i 16 listopada. Odpowiedź należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer telefonu.
5. Na odpowiedzi czekamy do końca każdego miesiąca (31.03., 31.05., 31.08., 30.11.).
6. W dniach 1.04., 1.06., 1.09., 1.12. komisja konkursowa wylosuje zwycięzcę konkursu z każdego miesiąca. Wyniki będą publikowane na stronie internetowej MBP. Każda z wygrywających osób zostanie poinformowana o zwycięstwie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.
7. Każdy ze zwycięzców otrzyma nagrodę książkową (powieść przygodową lub podróżniczą).
8. 1 grudniu 2015 r. zostanie rozlosowana dodatkowa nagroda dla najaktywniejszego  uczestnika konkursu.
9. Biorąc udział w konkursie organizowanym przez bibliotekę uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz wykorzystanie i publikację swojego wizerunku.

Zapraszamy do udziału wszystkie dzieci w wieku 6 -13 lat!