Wydarzenia dla dzieci

Filia nr 4 MBP - spotkanie autorskie z Rafałem Witkiem

Filia nr 4 MBP w Skierniewicach zorganizowała 24 września 2021 roku dla Przedszkola nr 5 i nr 3 spotkanie z poezją Rafała Witka w ramach projektu Bądź genialny - czytaj wiersze! dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Autor na spotkaniu bawił się z dziećmi w rymowanie, pokazywanie, naśladowanie. Dzieci w rymowanych zgadywankach sprawdzały co jest potrzebne człowiekowi do tego, żeby być poetą (talent, szczęście, pomysły...). Dowiedziały się również, że Koala nie jest misiem, a przedszkole imienia Barbary Wiewiórki przyjmuje w swoje szeregi małe dzieci, kociaki, szczeniaki, jeżyki, ptaszki - wszystkich małych potrzebujących ciepła, przytulenia, zabawy i nauki.