Filia nr 2 MBP - Czytanie łączy pokolenia
W Filii nr 2 MBP odbyło się 11 maja 2026 roku wyjątkowe spotkanie w ramach Tygodnia Bibliotek pod hasłem „Czytanie łączy pokolenia”.
Gościliśmy Annę Stopińską, dyrektor Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, oraz Magdalenę Kaczubę, wicedyrektor tej placówki.
Wspólnie z naszymi gośćmi odbyło się głośne czytanie z udziałem przedszkolaków z Zielonego Zakątka.
Spotkanie było pełne ciepła, uważności i radości ze wspólnego odkrywania książek — bo właśnie tak czytanie łączy różne pokolenia i buduje mosty między najmłodszymi a dorosłymi.