Narodowe Czytanie 2021

4 września 2021 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprosiła na 10 edycję Narodowego Czytania.

Na skwerze przy ul. Szarych Szeregów 6 "Moralność pani Dulskiej" czytali: Agnieszka Bukowska-Gierach (Dyrektor Przedszkola nr 3 ), Anna Janus (Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa), Barbara Karwat (Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4), Jacek Stępowski (Prezes Towarzystwa Przyjaciół Skierniewic), Dawid Szymczak (Naczelnik Wydziału Kultury i Promocji Miasta), Monika Szyszczyńska (Dyrektor ds. Sportu w OSiR), Anna Wójcik-Brzezińska (Redaktor Naczelna Głosu Skierniewic i Okolicy) i Natalia Zwolińska (Szef Redakcji ITS).

Wydarzenie uświetniło czytanie performatywne w wykonaniu pracowników Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach.