Spotkanie z Jolantą Marią Kaletą w MBP w Skierniewicach
marca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Jolantą Marią Kaletą promujące jej książkę "Wojna i miłość".

Zapraszamy 29 marca o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Spotkanie z Elżbietą Jodko-Kulą w Filii nr 1 MBP w Skierniewicach
marca

Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Elżbietą Jodko-Kulą, autorką m.in. "Marii Piłsudskiej. Zapomnianej żony".

Zapraszamy 21 marca 2019 r. o godz. 18 do Filii nr 1 MBP przy ul. Szarych Szeregów 6.

Spotkanie z Dominiką Tarczoń w MBP w Skierniewicach
marca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na promocję książki Dominiki Tarczoń "Pieśń o Warszawie".

Zapraszamy 12 marca 2019 r. o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Spotkanie z Katarzyną Puzyńską w MBP w Skierniewicach
lutego

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z Katarzyną Puzyńską. Zapraszamy 21 lutego o godz. 18 do siedziby biblioteki przy Mszczonowskiej 43 a.

Autorka będzie promowała swoją najnowszą powieść "Rodzanice".

Uwaga!
stycznia

Czytelnia główna Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach (ul. Mszczonowska 43 a) będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-16.00.

Spotkanie z Marcinem Szczygielskim w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach
marca

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na spotkanie z Marcinem Szczygielskim.

Zapraszamy 25 marca 2019 r. o godz. 11 do siedziby Filii nr 4 MBP przy ul. Bohaterów Westerplatte 60 (Rawka).

Wernisaż wystawy Magdaleny Mazurkiewicz w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach
marca

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy skierniewiczanki Magdaleny Mazurkiewicz.
Zapraszamy 13 marca 2019 r. o godz. 18 do siedziby Filii nr 4 przy ul. Bohaterów Westerplatte 60.

Wernisaż wystawy Katarzyny Michałowskiej w MBP w Skierniewicach
marca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy skierniewiczanki Katarzyny Michałowskiej "Emocje".

Zapraszamy 1 marca 2019 r. o godz.18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Spotkanie z dietetyczkami w MBP w Skierniewicach
lutego

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z dietetyczkami Karoliną Maciejewską i Justyną Mol „Obniżamy cholesterol ze smakiem”.
Zapraszamy 8 lutego 2019 r. o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a

Uwaga!
stycznia

2 lutego 2019 r. ulegnie zmianie Regulamin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach.

Aby zapoznać się z nowym regulamienem, zapraszamy do zakładki Nowy BIP.

Joanna Kuciel-Frydryszak
Służące do wszystkiego