Rodzinna gra miejska MBP w Skierniewicach
września

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach z radością zaprasza do udziału w rodzinnej grze miejskiej, która odbędzie się 25 września w godz. 13.00–15.00 przy ul. Szarych Szeregów 6 (skwer Tajemniczy ogród między Biblioteką a Przedszkolem nr 13).

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Budżet Obywatelski dla MBP w Skierniewicach
września

W tym roku Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach prosi o głosy do Budżetu Obywatelskiego na dwa projekty! Głosujemy od 6 do 17 września (do godz. 17.00) 2021 r.

Spotkania dla rodziców, opiekunów i nauczycieli dzieci w wieku 3-6 lat w MBP w Skierniewicach
sierpnia

Rodzice, opiekunowie, nauczyciele dzieci w wieku 3-6 lat, to propozycja dla Was!

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach zaprasza na spotkania w ramach projektu "Bądź genialny - czytaj wiersze!"

Gra miejska "GOLem XXI" MBP w Skierniewicach
czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach gorąco zaprasza do udziału w grze miejskiej "GOLem XXI"
Gra odbędzie się 19 czerwca w godzinach 16.00 - 20.00
Do zabawy zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych i dorosłych.
Drużyny można rejestrować do 15 czerwca we wszystkich placówkach MBP.

Przypominamy, że gra odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego!
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem:)

Gra miejska "GOLem XXI" odbędzie się w ramach projektu "Ludzkie/nieludzkie. Świat według Lema" współfinansowanego ze środków MKDNiS pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

MBP w Skierniewicach w 4. rundzie Programu Rozwoju Bibliotek
czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach z dumą informuje o uczestnictwie w 4. rundzie Programu Rozwoju Bibliotek.

MBP w Skierniewicach zanlazła się w grupie 75 bibliotek, które przez 20 miesięcy będą uczestniczyć w szkoleniach i korzystać z doradztwa.

Konkurs internetowy MBP w Skierniewicach
września

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza do udziału w konkursie internetowym w ramach projektu „Ludzkie/nieludzkie. Świat według Lema”. W którym mieście w Alei Sław stoi popiersie Stanisława Lema?

Odpowiedź na pytanie prosimy przesłać na adres konkursy@mbp.skierniewice.pl
Prosimy o podanie imienia i nazwiska jak również numeru telefonu.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Narodowe Czytanie 2021
września

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na 10 edycję Narodowego Czytania.

Zapraszamy 4 września o godz. 16.00 na skwer przy ul. Szarych Szeregów 6 (pomiędzy Biblioteką a Przedszkolem nr 13)

UWAGA!
lipca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach informuje o zmianach godzin otwarcia placówek w okresie wakacyjnym, czyli od 5 lipca do 31 sierpnia 2021 r.

Prosimy zwrócić szczegółną uwagę na plan sobót, pomieważ w tym roku nasze placówki będą czynne również w wakacyjne soboty.

Uwaga!
czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach informuje o zmianach w związku z zapewnieniem bezpiecznego dystansu czasowo-przestrzennego dla użytkowników Biblioteki:

Spotkanie online z Joanną Bator
czerwca

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi i Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Reymonta w Skierniewicach serdecznie zapraszają na spotkanie online z Joanną Bator, pisarką, publicystką, podróżniczką, antropolożką kultury, autorką bestsellerowych powieści tłumaczonych na wiele języków.

Zośka Papużanka
Kąkol
Anna Król
Kamienny sufit. Opowieść o pierwszych taterniczkach