Magiczna noc w bibliotece

18 listopada 2011 r. w Oddziale dla Dzieci i Filii Nr 1 MBP odbyła się noc w bibliotece ph. „Świat  baśni Księcia Mandara”. Był to wieczór baśni, tańca, zagadek, konkursów i świetnej zabawy prowadzony przez Mandara Purandare. Uczestnicy byli w strojach baśniowych, spośród których wybrano i nagrodzono trzy najbardziej interesujące przebrania.

Dużo emocji wzbudziło odgadywanie tytułów baśni ukrytych w „kącikach bajkowych”, zawierających elementy scenografii do różnych znanych baśni.

Na spotkanie przybyło 62 dzieci z nauczycielami i rodzicami. Wszystko obserwowali dziennikarze  z lokalnej prasy. Salwy śmiechu towarzyszyły ubieraniu  „czarownicy”  w elementy stroju ukryte w różnych zakamarkach biblioteki.
Był też słodki poczęstunek. Trzy godziny imprezy minęły w mgnieniu oka.