Dawne bale i zabawy

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza do obejrzenia wystawy prezentującej dawne bale i zabawy. Do wystawy, która zorganizowana została na podstawie scenariusza Romualda Morawskiego z Muzeum Historycznego m. st. Warszawy, wykorzystano materiały pochodzące z prasy z II połowy XIX w.
Wystawa czynna od 19 stycznia 2012 r. do 29 lutego 2012 r. w siedzibie MBP przy ul. Mszczonowskiej 43 a w godzinach pracy biblioteki.

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza do obejrzenia wystawy prezentującej dawne bale i zabawy. Do wystawy wykorzystano materiały pochodzące z prasy z II połowy XIX w.: „Kłosy”, „Tygodnik Ilustrowany”, „Mucha. Szkice Satyryczno-Humorystyczne”, „Kurier świąteczny”, „Biesiada Literacka”.
Wystawa zorganizowana została na podstawie scenariusza Romualda Morawskiego z Muzeum Historycznego m. st. Warszawy.