Prolongata wypożyczeń
Powiadamiacz
Aby być informowanym/ą o imprezach organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skierniewicach proszę wypełnić formularz:
<< POWRÓT
Poznajemy historię naszego miasta
14
kwietnia

12 kwietnia 2012 r. w Filii nr 2 MBP odbyło się spotkanie z Anną Majdą-Baranowską  w ramach cyklu „Cudze chwalicie, swego nie znacie - 555 lat Skierniewic”. W spotkaniu wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1, którzy obejrzeli prezentację multimedialną poświęconą Skierniewicom oraz wysłuchali historię naszego miasta. Nie zabrakło ciekawostek dotyczących Skierniewic, o których dzieci usłyszały po raz pierwszy.

Radka Trestikova
Osiem
Katarzyna Tubylewicz
Bardzo zimna wiosna
Anna Dziewit-Meller
Od jednego Lucypera
Anna Matwiejewa
Przełęcz Diatłowa. Tajemnica dziewięciorga
Hanna Kowalewska
Okna z widokiem na Weronę